Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tarlós Kocsis Mátét akarja...

Tarlós Kocsis Mátét akarja utódjának. Megszavaznátok?

Figyelt kérdés
Budapesten sokan utálják a Fideszt (én is, de én a baloldalt is), de Tarlósról általában jó az emberek véleménye. A Fideszben van pár politikus, akit ki nem állhatok pl. Kocsis Máté, Lázár János, Rogán Antal.
2014. okt. 10. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Én közel álltam ahhoz, hogy most Tarlósra szavazzak, ám végül Bokrosra esett a választásom. Tarlósban az a jó, hogy nem az a tipikus pártkatona és többnyire valóban kiáll Budapest érdekéért, de aztán arra jutottam, hogy egy 1,7 milliós világvárost ne egy konzervatív politikus vezessen.

Kocsis Máté ellenben hihetetlenül antipatikus számomra, tehát semmi esetben sem szavaznék rá. Ő egyértelműen a tipikus fideszes pártkatonát testesíti meg.

19/f

2014. okt. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!