Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy tudok a kapott csekket...

Tharos kérdése:

Hogy tudok a kapott csekket felhasználva pénzt küldeni Orbán Viktor Miniszter Elnök Úrnak?

Figyelt kérdés

Ugye rengeteg embernek jött ki az utóbbi napokban ilyen fideszes szeretetlap, hogy az ő jelölteikre kell szavazni a vasárnapi önkormányzati választásokon és jött vele egy csekk is, amivel pénzt kérnek az immáron mesés jólétben élő Nemzeti Magyar Nemzettől.


Nem tudom, hogy miért, de sajnos én nem tartozom a gazdagok közé - talán nem vagyok hozzá elég nemzeti, de eszembe jutott, hogy van 9 darab ötforintosom, amit szívesen elküldenék a Miniszter Elnök Úrnak. Biztos azért kér tőlünk anyagi segítséget szegény, mert ő elosztogatta a saját vagyonát a rászorulóknak, elvégre nagy keresztény hírében áll és biztos megtenné ezt értük, mivel Jézus Krisztus Urunk is így cselekedne a helyében.

Talán a Rozika és a Flórika is nagyon fázik, nem tudják fizetni a lakásuk fűtését, ezért szeretnék én akcióba lendülni.


Hogyan tudok nekik segítséget nyújtani?


2014. okt. 10. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem átadod és elviszem neki. Jövő héten találkozunk, adom át az aktuális 10 (20) százalékokat. Egy qrva nagy táskával megyek, úgyhogy a tiéd is befér.
2014. okt. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BlackSword ***** válasza:
nem tudom, de nekem van egy "56-os 16 pontom... Azt fel tudom ajánlani...
2014. okt. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

azért nem tud enni az orbán család, mert kölcsön adott szíjjártónak, esetleg egy újabb esküvőhöz kellett aszfaltozni, félre kellett tenni a reálbérek emelése végett.

ez a keresztény adakozás már csak ilyen, jézus is körbejárta az embereket sárga csekkekkel mielőtt hazatért úszómedencés villájába.


az ilyen lusta, tücsökszakos, kalandvágyó hazaáruló, midnennel elégedetlen zsidóbankár ballibek mint te, nem is érdemlik meg, hogy 5 forintnál több jusson.


hajrámagyarokjobbanteljesít

2014. okt. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!