Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A korrupciós ügy miatti...

A korrupciós ügy miatti kitiltás többek szerint döntheti az Orbán rezsimet. Ezek normálisak? Döntheti? Csak erősebbé teszi.

Figyelt kérdés

Egy normális országban egy ilyen ügy után nem lenne szabad lámpaoszlop a környéken. De itt Orbanisztánban? Majd indul a Békemenet, indul a narancsos agyhalott zombik serege, és még magasabbra emelik a Nagyvezírt.


Olvastam egy történetet melyben a hős minden ütést elnyelt és csak annál erősebb lett. Ha dupla erősen ütötted meg= dupla erős lett.

Na épp ilyen a Nagyvezír és sleppje is. Amíg vannak nyuggerek és zombik akik életben tartják a rendszert.


2014. okt. 21. 08:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A vicces az volt, amikor Lázár azt mondta, ezt barátok között nem így intézik, utalva arra, hogy nem a sajtón keresztül. Magyarul letagadva, a háttérben eltussolva.

Kemény. Mi jön még?


Komolyan mondom, fel kellene tenni a beszélgetést a Youtubra, hogy megtudják a Magyarok mit művelnek egyes emberek Magyarország kontójára, már ha igaz.


Ha másnak nem, az NSA-nak biztos meg van a maga példánya.

2014. okt. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Van olyan nyugger (agyhalott vén sz**r) aki vmelyik fidess adón (echo Tv talán?) arról beszélt, hogy Mo. üzent már hadat az USA-nak, és ezt most is megteheti!

A vén hulladék agyhalott idióta állatja. És még komolyan is gondolta.

2014. okt. 21. 08:40
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

"Olvastam egy történetet melyben a hős minden ütést elnyelt és csak annál erősebb lett. Ha dupla erősen ütötted meg= dupla erős lett."


Én ilyet utoljára a Pokémonban láttam 8 évesen.

2014. okt. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne keverjük a fikciót a valósággal. Az előbbi csak filmekben és néhányak agyában működik, utóbbi pedig itt nálunk is.

Aki azt állítja, hogy ennek következményeit átlátja, közönséges tenyérjós, két perc idő is felesleges rá.

2014. okt. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy vannak akik ezt tényleg így is gondolják.

Mi viccelődünk ezen, más meg halál komolyan veszi.

Döbbenet.


Már hogy ne üzennénk hadat? Hiszen ez Márijja zországja. Még a Jesszuska is megmondta, hogy az ő egyháza kősziklán van és a pokol hadai soha nem veszik be. Minket sem vesznek be az USA-pokol hadak, mer mi Orbán Viktoron és a Szűzanyus hatalmán nyugszunk!!!

Éjjen, mindenki menjen vasárnap templomba Azúr házába, mer ott a Papocska és ő igazat szól állandó jelleggel!!! (meg amúgy mindig menjetek, amikor csak tehetitek, mer tök jó hely, hisz ott a Zisten aki megvéd minket meg Orbán Urat is!!!)

2014. okt. 21. 10:43
 6/12 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy el kellene dönteni kivel vagyunk. Amit mi csinálunk, hogy az öklünk mutogatjuk a szövetségesünknek és annak az ellenfelével barátkozunk elég érdekes viselkedés.


Amikor az oroszok voltak itt Európa fele kacsintgattunk, most meg itt van Európa és húzunk vissza Oroszországhoz.


Én simán el tudom képzelni, hogy mi leszünk az elsők akiket kitesznek a nato -ból. Ami egy ilyen gyönge haderő mellett elég veszélyes állapot.

2014. okt. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Dehogy dönti. Szerinted abból a sok birkából aki a Fideszre szavaz vagy bajerzsótival vonulgat hány jár az USAba? Egy se! Xarnak rá, hogy most pár embert a Fideszes csőcselékből kitiltottak. Őket az se zavarná ha visszajönne a komcsi címer Orbán arcképpel. Nekik csak annyi számít hogy mennyi a nyugdíj és mennyi a gáz.
2014. okt. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Remélem megérem hogy a Zemberek Zemberét is kitiltják.Bár akkor se történne semmi.

Legfeljebb kiadnának új tankönyveket, melyben a térképen az USA helyett egy fehér folt lenne.

2014. okt. 21. 14:52
 9/12 anonim ***** válasza:

"Egy normális országban egy ilyen ügy után nem lenne szabad lámpaoszlop a környéken. "


Hol látsz te ilyen normális országot?

Az USA, aki lehallgatásokkal szerez előnyt?

A franciák, ahol szinte minden politikusnak van valami a füle mögött, az olaszok?


Ez egy ilyen szakma, mert azzal aki "tiszta" azzal senki nem üzletel.


Egyébként az valószínűleg igaz, hogy Orbánt erősíti ez a dolog, mert az USA-val mindenkinek tele van a hócipője.

Ha az USA valóban az igazságban érdekelt, akkor nem sáfárkodik az infóval, nem várja a "megfelelő" időt, hanem nyíltan feljelentés teszt, és nem hoz ítéletet tárgyalás, és tények feltárása nélkül.


Azon persze az USA is el kell hogy gondolkozzon, hogy merre tovább Orbán megdöntése után.

Mert hogy az USA biznisz érdekei ezerszer jobban fognak sérülni egy polgárháborúban, az biztos.


Mert kit lehetne Orbán helyébe tenni?

Kit fogadna el a nép ?


Most volt háromszor egymásután 2/3.

Ezzel nehéz lesz versenyezni. És akit az USA állít ki, azt csak 10 év NATO bombázással lehet megválasztani, mint Irakban.

2014. okt. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én személy szerint gyakorlatilag bárkit, tőlem már akár (sose hittem volna hogy ezt mondom) jöhet Vona, vagy akár Fletó is vissza.

Ennél sz**bbul már tényleg senki se csinálhatná.


Mert kit lehetne Orbán helyébe tenni?

Kit fogadna el a nép ?

2014. okt. 21. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!