Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megélem, hogy nyugdíjas legek?

Megélem, hogy nyugdíjas legek?

Figyelt kérdés
Nemrég több helyről is hallottam azt, hogy a kormány 70 évre akarja emelni a nyugdíjkorhatárt. A NOl azt írta, hogy akar 73 is lehet. Ez nekem egy kicsit fura, hisz Mo-n a születéskor várható élettartam a férfiaknál 71 év. Én 15 éves vagyok. Én hány éves koromba mehetek majd nyugdíjba?

2014. okt. 21. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekem. Ha így megy tovább, nem lesz nyugdíjad. Szüleim 50+ évesek, és már nekik is necces.
2014. okt. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem leszel nyugdíjas. A rossz vezetés miatt az átlagéletkor még jobban le fog csökkenni.
2014. okt. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy éled azt meg, 50 körüli korodban éhen fogsz halni.
2014. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Szép dolog, hogy foglalkoztat a jövő, de ne sértődj meg, szerintem 15 évesen még nem ezzel kellene foglalkoznod. Tanulj, sportolj, bővítsd az érdeklődési körödet, barátkozz, miegyéb.

38/L

2014. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 homo ludensz ***** válasza:
100%
Butaságokon töprengsz. 71 éves múltam augusztusban és ha valaki 15 éves koromban azt mondta volna hogy 70 évet élek hát kiröhögtem volna. Ezen gondolkozni hát épp oly badarság mint egy életen át arra gondolni hogy egyszer meg kell halni. Filózás helyett tanulj szakmát,nyelveket hogy egyszer valamit te is alkotni tudj amire büszke lehetsz.
2014. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gebasz1 ***** válasza:
61%
Nem legel nyugdíjas
2014. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!