Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak fideszesek! Ha az interne...

Csak fideszesek! Ha az internetadót bevezetik, fideszes maradsz, vagy végre elismeritek, hogy gusztustalanok?

Figyelt kérdés

2014. okt. 21. 21:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
-OFF. Én még nem találkoztam élőben fideszessel.-
2014. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Te kis buta, hát azt a szolgáltatók fizetik majd, azok meg gonosz nyugati multik... Amúgy meg örüjjé a rezsicsökkentésnek! Ja és emútnyócév.
2014. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Off


majd megnézem egy két fideszes ismerősöm arcát amikor megkapja a netszolgáltatás árát februárban! :D

2014. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
A fidestesek olyanok, mint az MTK ultrák?
2014. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%

Ha jól látom ez adatforgalom alapján lesz elszámolva.

Nem nagy szám használjatok VPN-t és akkor kimutathatatlan h mit csináltatok és hol csak annyit tudnak majd h netteztek Ettől eddig.


És igen utánna lehet nézni ennek is de 1 az átlag emberek 99% azt se tudja mi ez 2 ha csak nem va drog diler v ilyesmi és külföldi az ip-t használsz nem fog érdekelni senkit mert látszólag a külföldi hatóságot kéne érte zaklatni.

Az meg őket se fogja érdekelni minden országnak van még elég baja nem h nyakába vegye a másét.


Egy átlag VPN 2.000 Ft havonta olcsóbb mint adózni.

Pláne aki torrentezik.

2014. okt. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Most számoltam ki ha tényleg 150 Ft 1 GB akkor az nekem + 30 E lenne havonta.


A VPN tényleg olcsóbb pláne h kimutathatatlan h mennyi az adatforgalom pontosan.

2014. okt. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Az adatforgalmad mértékét nem tudod eltitkolni semmilyen VPN-nel vagy egyéb szolgáltatással.
2014. okt. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ok mindegy, de ha ezt bevezetik akkor cirka 5-6 millió embert fognak felhúzni.

És még mindig van az a törvény h ha 200 ezer aláírást összegyűjtenek akkor egy kötelesek új választásokat kiírni.

Na ha ez lesz nem 200 e lesz hanem legalább 1 millió.


De csak van annyi eszük h olvasnak közvélemény kutatást.

2014. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"És még mindig van az a törvény h ha 200 ezer aláírást összegyűjtenek akkor egy kötelesek új választásokat kiírni."


Szerintem ilyen nincs. Ha lenne is már réges rég törölték volna.

2014. okt. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Fenéket van ilyen törvény, ha lenne kb kéthavonta választanánk mert az aktuális ellenzék jönne az aláírásokkal.
2014. okt. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!