Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mondanátok baloldali hírportált?

Mondanátok baloldali hírportált?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a HVG, Index és az Origó is jobboldali, ezért csak egy nézőpontból írják le a híreket és van ahol úgy ferdítenek, hogy a baloldal rossz színben tűnjön fel. Ezért szeretnék egy olyat is, ami ezt fordítva csinálja, hogy akkor le tudnám szűrni azokat az infókat, amik biztosan valósak.

2014. okt. 21. 21:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, felcseréltem, jobboldalit nem tudok, ezeket ismerem balosnak :)
2014. okt. 21. 21:39
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
alfahir.hu
2014. okt. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezek egyike sem balos, csak néha írnak ellenzéki cikkeket is. Baloldali a 168 óra.
2014. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. okt. 21. 21:43
 5/8 Tepee ***** válasza:

Ne haragudj, de miből gondolod, hogy az általad felsorolt portálok baloldaliak? Például, hogy a kormány rossz intézkedéseit negatívan tüntetik fel?

MSZP és a többi baloldali párt negatívumait is harsogják (nagyon helyesen), de ők manapság kevesebb dologba szólnak bele.

Sajnos valódi jó hírből az országban kevés van (de azért akad mindkét oldalon), ezek hiánya miatt ne írd le a fenti hírportálokat.

Viszont ha propagandát szeretnél olvasni, a fidesz.hu szerintem egy nagyon jó hírportál. Itt mindent megtalálhatsz, ami neked kell, ha jobboldali vagy, tele van csupa jó hírrel.

2014. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tepee ***** válasza:

Elnézést, a jobbikról nem írtam. Valóban, ha jobbikos lennél, ezt értetted jobboldali alatt (a jobboldal is és a baloldal is elég tág kategória), akkor a felsorolt alfahir.hu tökéletes számodra, ugyanis itt az van rossz színben feltüntetve, ami a Jobbiknak nem tetszik és fordítva. Mondanom sem kell, ezt sem tartom túl megbízhatónak, de ha csupa rossz hírre és gyűlölködésre vágy, itt a helyed.

Remélem segíthettem! ;)

2014. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nos, szerény véleményem szerint a HVG, az Index és az Origo a leghitelesebb hazai médiumok, mert egyik oldalnak sem nyalnak be, ugyanúgy lerántják a leplet a Fideszről, a Jobbikról vagy az MSZP-ről is. Egyébként ők hárman (HVG, Index, Origo) nyíltan liberálisak (de ez nem jelenti azt, hogy a baloldalhoz tartoznak, csak itthon az SZDSZ miatt gondolják sokan azt, hogy ez egy balos ideológia).


Baloldali hírportál a Népszava, a Népszabadság valamint a 168 Óra, míg a jobboldalhoz a MNO-t (Fidesz) sorolnám, a Jobbik szócsöve pedig az alfahir.hu. Ott van még a Magyar Hírlap is, bár nem tudom, hogy azt olvassa -e egyáltalán valaki.

2014. okt. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Főleg azért tettem fel a kérdést, mert nem voltam benne biztos, hogy a felsoroltak tartoznak-e valahova, de egy másik kérdésben ezeket annak írták le. Propagandát nem szeretnék olvasni, csak gondoltam ha két külön oldali oldal valamiről ugyan azt írja, az valószínűleg úgy van, de akkor ez a három bőven elég, ha ezek egyik oldaliak sem.
2014. okt. 22. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!