Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem ellentmondásos az, hogy...

Nem ellentmondásos az, hogy az MSZMP utódpártja, az MSZP, és annak utódpártjai megemlékeznek 56-ról?

Figyelt kérdés

MSZP utódpártjai: Együtt 2014, DK

Amúgy nem sül le a bőr a képükről?


2014. okt. 23. 15:37
1 2
 11/16 tetro ***** válasza:
0%

16.15

a fidesz az internetadót is szidta...

2014. okt. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"a fidesz az internetadót is szidta..."

Konkrétan mire gondolsz?

2014. okt. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

8-as azt pont az előttem kommentelők csinálják, amikor a forradalom leveréséért egy egész nemzetet hibáztatnak egy politikai csoport helyett, aminek ők is a tagjai.

Persze nem beléjük, hanem belém kötsz.

2014. okt. 23. 16:21
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"nemzetet hibáztatnak egy politikai csoport helyett"


Ezek szerint Putyin, csak úgy véletlenül ott volt KGB-s ügynökként a politikai csoport "keze"ként?

2014. okt. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 tetro ***** válasza:
0%

16.20

most épp a google keresőre.

2014. okt. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Elmondok valamit.


A nagyapám 1915-ben született, és 1945-ben háború után 3 évet hadifogságba töltött kint Grúziában, majd 1948-ban hazajöhetett.


Ezek után mint Horthysta lovastiszt nem lehetett iskola igazgató, viszont Orosz nyelvtanár képzésre iratta be az állam őt.

Utána elvégezte a Pártiskolát, így igazgató is lett, mind ez kántor-tanítóként és így párttag lett. Baloldali volt, hogy kommunista volt-e? azt nem tudom.


Egyszerű falusi általános igazgatóként ment nyugdíjba,igazság volt, szerette mindenki, pedig szigorú volt és művelt volt és az én nagyapám.


Anyám kislányként (1953-ban született) megtalálta a Trianon vissza táblát és nagyapám elmesélte neki, hogy mindenkinek ilyen táblát kellett tartania, annó a Horthy-rendszerben.



Rendszerváltás után MSZP-re szavazott 2003-as haláláig, mert azt tartotta normálisnak, Fideszre A finesz kifejezést használta, a Kerényi félékre, meg parasztokrata kifejezést.


Én is örököltem a Baloldal való bonzódásomat, ezért szimpatizálok a Párbeszéd Magyarországért Párttal.


Társadalomban Baloldali szociális gondolkodás mód lenne a jó, emberi és polgári jogokban nagyon liberális vagyok, és fontos nekem a környezet és állatvédelem...

2014. okt. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!