Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mennyien lesznek...

Szerintetek mennyien lesznek ténylegesen ott az internetadó elleni tüntetésen?

Figyelt kérdés
2014. okt. 26. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Remélem minél többen. Nekem sajnos nincs lóvé felutazni, máshol meg nincs tüntetés.
2014. okt. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Lesz Pécsen is, Miskocon is, meg még sokfelé.
2014. okt. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Sztem nem sokan sajnos.
2014. okt. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
lesz pár részeg proletrár, de elvakított birka csorda lesz. Valójában esze ágában sincsen semmilyen netadót bevezetni a kormánynak, csak ez pont jó volt h elterelje a figyelmet a komolyabb problémákról.
2014. okt. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Az Origo 35 000 emberre tippelt, ennyien jelezték, hogy ott lesznek. Szerintem ennek a tizede, de még az is jó.
2014. okt. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahányan felférnek a vonatra, buszra!
2014. okt. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Én is jeleztem, hogy megyek, végül sajnos vendégek jöttek hozzánk, így nem tudok ott lenni. De én még mindig reménykedem, hogy vicc és nem merik bevezetni. Ha tényleg bevezetik, tuti hogy kimegyek és viszem az egész családot majd! Ez már tényleg az utolsó csepp a pohárban!
2014. okt. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!