Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig kellene elzavarni az...

Meddig kellene elzavarni az Orbán kormányt, hogy a devizahiteleseknek a nyakában maradjon az adósság?

Figyelt kérdés

Egy csomó folyamat beindult a devizaadósság rendezésével kapcsolatban. Mégis, még senki nem kapott vissza semmit. A lapok jelenleg a bankok 1000 milliárd forint veszteségéről beszélnek, ami az adósokhoz kerülne vissza.

Szóval, meddig van esélye a bankoknak, hogy ezt megússzák, ha valakik még ez előtt elzavarják a kormányt?



2014. okt. 29. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem hallottad a Zorbánt új terveit?

Forintosítják őket.

Aztán lesz meglepetés, hogy milyen árfolyamon....

2014. okt. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Miért kell a gazdaság kárára megmenteni azokat, akik felelőtlenül vettek fel hitelt? Miért fizessenek azok is, akik nem vettek fel hitelt? A forintosítás komoly gazdasági károkat okoz n majd a költségvetésnek.
2014. okt. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezért lenne jó, ha még elzavarnák a kormányt előtte, bűnhődjenek csak.
2014. okt. 29. 21:39
 4/10 anonim ***** válasza:

Amekkora szemetek ezek, a végén megoldják, hogy ugyan azt a pénzt, vagy többet fizess, csak most éppen ne a bankoknak, hanem az államnak. Persze ez még mindig jobb, mint a bankokat tömni, de a népek ettől még nem lesznek boldogabbak.


Amúgy ezért most jó le leszek húzva, de én nem sajnálom annyira a devizásokat. Én nem akarom elhinni, hogy mindenki aki felvette ezt a hitelt, az annyira ostoba, hogy nem tudja, ha az árfolyam emelkedik, akkor neki többet kell majd fizetni. Mert tulajdonképpen csak ennyit kellet volna megérteni. Az meg már nem a bankok hibája, hogy hirtelen ugrott az árfolyam.

Tudtommal ahhoz hogy valaki hitelt kapjon, megfelelő fedezet is kell. Nem adnak minden jöttment futóbolondnak. Én itt vagyok a szakközepemmel, írni olvasni tudok, mégsem kapnék hitelt. Tehát aki kapott, az nálam valamivel "értékesebb", ebből merem feltételezni, hogy az értelmi szintje legalább az ennyimét eléri. Magyarul, ha Én megértem mik a kockázataik a devizának, akkor nekik is meg kell érteniük.

Elhiszem, hogy most nagyon megsínylik, de ez most úgy jön le, mintha én bemennék egy kaszinóba, aztán a végén reklamálnék mert Én nem nyertem, hanem elvesztettem a pénzem.

2014. okt. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
November 17.-e hetén fogják tárgyalni többek között a devizások ügyét is, tehát november közepéig el kell üldözni ezt a bandát.
2014. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, tisztul a kép. Most már nem is a internetnetadó a téma.

Szerintetek sikerülni fog a devizaadósok megbüntetése a felelőtlenségükért azzal, hogy a kormányt elzavarják? Lényegileg 1000 milliárd forintos büntetés az embereknek elég hathatós ahhoz, hogy legközelebb felelősségteljesebben gondolkodjanak, és tudatosuljon a fejükben, hogy a rossz döntések következményei elől nincs menekvés.

2014. okt. 31. 18:09
 7/10 anonim ***** válasza:

"a bankok 1000 milliárd forint veszteségéről beszélnek"


Bankok így számolnak: 5000 milliárd nyereségből 1000 milliárdot vissza kell adni? Akkor az 1000 milliárd veszteség!!!

2014. okt. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A devizahitelesek azt várják, hogy az akkori kedvezőbb feltételek melletti magasabb kockázat hozta veszteséget, (amit a szerződéskötéskor vállaltak), azt helyettük fizesse ki az állam és a bank, vicc!
2014. nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az az egész egy bankatrellek által megtervezett gazdasági csapda. gusztustalan. hajrá Jobbik
2015. jún. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ismerősömnek lezárt hiteltörlesztésre már fizettek félmillió forintot. Tehát egész biztosan kapják a pénzt a volt és a mai devizahitelesek, de nálunk csak sírni szeretnek hangosan az emberek, örülni nem.
2015. jún. 18. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!