Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért félnek Orbánnak ellent...

Miért félnek Orbánnak ellent mondani? Egy demokráciában nem az lenne a lényeg, hogy megvitassák a dolgokat?

Figyelt kérdés

"Mellárnak azzal is baja volt, hogy hiába volt a Habony Árpád által irányított legfontosabb think-tank meghatározó embere, Orbán Viktornak nem lehetett tanácsot adni, mert nem bírja elviselni a kritikát. Felidézi, hogy amikor egyszer kormányzati szereplők társáságában azt mondta Orbánnak, hogy valamiben nincs igaza, akkor



Varga Miska rángatta a kezemet, hogy ne mondjak ilyet, és egyből látszott, hogy Orbán a kritikát abszolút nem tudja elviselni."


[link]


2014. okt. 31. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális demokráciában igen. De egy olyan demokráciában, ahol a választásra jogosultak több mint fele el sem megy szavazni, ahol a politikusok nem tartoznak elszámolással a nép felé, ahol a politikusok nem visszahívhatóak, ha kiderül a stiklijük, ahol a mentelmi jog mögé be lehet bújni, ott ennek az ellenkezője megy, az amit a Mellár is megemlít.
2014. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát.nem tudom kik ezek a senki? Tán info?
2014. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Megérkezett!
2014. okt. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Nos:

Orbánra sosem szavaztam, de egyre inkább fogok?!?!?!

2014. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
éppen ezaz ez csak áldemokrácia,féldemokrácia
2014. okt. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Demókrácia, DEMÓ, szóval, FIDESZ=MSZP

no, tehát

2014. okt. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Orbán körül már csak a szégyentelen seggnyalók maradtak.Már rég elvesztette a realitás érzékét ,csak a szegény felcsúti gyermek éli ki a vágyait.
2014. okt. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Azon nem gondolkodtatok el, hogy Mellár talán ahzudik?

Akár ki is találhatta ezeket a dolgokat...bosszúból!

2014. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ma 20:09


És az nem lehet, hogy tényleg ez a valóság? Én elhiszem amit mond, hisz látom, hogy a fidesz mit csinál. Szerintem senkinek se gyanús amit mond, ha figyelte az elmúlt 4 évben a kormányt. Eddig is lehetett hallani, hogy áll szerződéseket kötöttek semmilyen munkára. Most ki is mondta valaki.

2014. okt. 31. 22:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem tanított Mellár, nem egy finom ember azt megmondhatom. Szóval nem biztos, hogy a kritikának, sokkal inkább a stílusnak szólt, ha rászóltak.
2014. nov. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!