Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Latatok mar politikus nyilvano...

Latatok mar politikus nyilvanos helyen enni? Ki volt az? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Peldaul piacon, hentesnel, kifozdeben,

2014. nov. 4. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a Szentendrei úti Auchanban Szanyi Tibort.

Le is fényképeztem :D

[link] --> a kék inges az, épp vizsgál egy zöldséget :D

Láttam még Schmitt Palit egy rendezvényen, Gyurcsányt egy DK-s tüntetésen.

Vágó Istvánt (tudtommal ő most DK-s) a pozsonyi pikniken.

Vajnai Attilát egy liberálisok által szervezett tüntetésen.

Szintén azon a tüntetésen Molnár Zsoltot is.

Rajtuk kívül még Bokros Lajost, Óbudán az utcán sétált, valószínűleg a klubrádióba ment, interview vendégként.

2014. nov. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, félreolvastam a kérdést, azt hittem: Latatok mar politikus nyilvanos helyen? ez a kérdés.

Enni még nem láttam politikust :D

Am. miért kérded?

2014. nov. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc Ferencünket láttam egyszer borfeszten. Valamilyen sajtot evett, de folyamatosan pofázott közben. Nem tudom hogy sikerült egyszerre a kettő, de ő megcsinálta!

Amúgy pont olyan volt, mint egy ember aki sajtot eszik. =D Leszámítva a hajbókolók gyűrűjét körülötte.

2014. nov. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

En 2002-ben szolgaltam fel GYF-nek, egy budai etteremben dolgoztam akkor, a felesegevel volt.

Ezen kivul egy masik budai etteremben 2010-ben szolgaltam fel Draskovics Tibornak, valamint Csanyi Sandornak. Nem volt semmi extra, sima vendegkent viselkedtek es ugy is voltak kezelve.

2014. nov. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenben tavaly, a város akkori helytartóját Mekiben, a környékére nem ülhetett senki...
2014. nov. 5. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akadt volna a torkukon!
2014. nov. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Orbán Viktor egyszer nálunk ebédelt, de ennek már 10-12 éve. Akkor épp az Mszp volt kormányon, Viktor azzal akarta visszaszerezni a hatalmat hogy egyházaknak adományozott, hogy templomokat építsenek vagy újítsanak fel. Apám lelkész, mi is kaptunk egy zsíros csekket, majd a templom átadási istentiszteletén és az utána lévő szeretetvendégségen is részt vett. Kb 8-10 éves voltam, istenként tekintettem rá. Úgy emlékszem, nagyon kedves és aranyos volt, nekem szimpi volt akkor, de persze most felnőtt fejjel biztos lett volna hozzá egy-két kényes kérdésem. Velünk, gyerekekkel nem igazán volt miről beszélgetnie.

Illetve ha politikusnak számít a városunk helyi Jobbik pártjának elnöke, ő minden nap az én kávézómban issza a kávéját, szóval rendszeresen látom inni (enni is láttam már, mert jó barátom).

2014. nov. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Vona Gábor McDonalds :D

[link]

2014. nov. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szabó Tímeát láttam egyszer egy étteremben, valami hústálat evett, és dühödt vadállatként marcangolta szét a nagy húsokat. Morgott is hozzá. Szexi volt.
2015. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A szabo timeat en is falatoznam!:D
2015. júl. 28. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!