Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rózsa Milán aktivista tényleg...

Rózsa Milán aktivista tényleg öngyilkos lett, vagy van valami más is?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem gyanús.


Tekintve, hogy Orbánnak Putyin a példaképe, akinek országában nem ritka az, hogy egy aktivista, diktatúrát kritizáló újságíró "öngyilkos" lesz.



2014. nov. 7. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg. Depressziós volt. A barátai azért ismerik a valóságot.
2014. nov. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Az orosz/szovjet/bolsevik példa helytálló.

Úgy lett Rózsa Milán öngyilkos , mint Majakovszkij a régi vicc szerint:

- Mik voltak Majakovszkij utolsó szavai öngyilkossága előtt?

- Ne lőjetek, elvtársak!

2014. nov. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Barátok ide vagy oda, nekem is gyanús. Mibe kerül lefizetni 1-2 embert, hogy mondják azt, hogy depressziós volt. Ami feltűnő, hogy Kinga Kalocsai már szinte előre magyarázkodik, már a halálhír bejelentésével egyidejűleg próbálja elhessegetni a még nem is létező gyanút, hogy esetleg mégse öngyilkos lett.


Ha a mi példaképünk a putyini Oroszország, akkor ne csodálkozzon senki, hogy ilyen gyanúk merülnek fel. És még gyanúsabb a felcsúti juhász esete, akiről egyből bejelentették, hogy egy 84 éves osztrák állampolgárságú magyar sofőr ütötte el, és kész. Csak az a bökkenő, hogy a gázoló ellen azóta sem indult eljárás, és a rendőrség "ismeretlen tettes" ellen nyomoz. Akkor ez most hogy van? Tudják ki volt vagy nem?

2014. nov. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Miért lenne itt bármi más?
2014. nov. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Megy itt az alaptalan konteó gyártás, de amikor meg egy normális ember tényeket közöl akkor az persze összeesküvés elmélet. Képmutató agymosott libernyákok!
2014. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért vonattal gyilkosságot elkövetni nem olyan egyszerű, mint elcsapni Váradit egy sötét autópályán létrakeresgélés közben. Élő, tudatánál lévő személy (ha benyugtatózzák, vagy lekötözik, akkor azt kimutatja a boncolás, és rögtön lehet tudni, hogy nem öngyilkosság), oda kell hurcolni a sínekre, miközben ellenáll, mindeközben elkerülni a feltűnést, és pont akkor dobni a sínekre, amikor ott a vonat, úgy, hogy a vasutas ne vegyen észre téged. Ez öngyilkosság volt.
2014. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
És ha jól összeverték (eszméletlenre/cselekvő képtelenre), majd úgy dobták/állították a sínekre? Ki fogja megmondani, hogy nem a vonat miatt voltak-e a sérülések?
2014. nov. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is aggasztó ez a hír. Már eleve úgy fogalmaznak, hogy valószínűleg önszántából került a vonat elé...vagyis valami olyan körülmény lehetett amit pl írt az előttem szóló, már ott feküdt és nem tudni eszméleténél volt e.Így tényleg nem tudni tényleg öngyilkosság e vagy gyilkosság mert valaki odacipelték.Ha pedig valaki kiugrik a vonat elé, vagy már ott áll a sínek között azt látnia kellene a vezetőnek és ez esetben teljesen biztos az öngyilkosság nem igaz?Lehet ebből a tragédiából is az lesz mint ami kikerekedett a soroksári gyilkosságból.Szerintem túl sok a homályos folt itt és rossz érzést kelt ez a "valószínűleg" meg hogy ne találgassunk.Hát kérem szépen akkor jobb lett volna, ha nem is nyilatkoznak semmit.
2014. nov. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok halottkém, de a vonat kiválóan eltünteti a nyomokat.


Már a második politikai gyilkosság 3 héten belül.


Felmerül viszont az is, hogy RM halála nemcsak OV-nak állhatott érdekében, hanem a hatalomból kikopott, lemorzsolódó cezaromániás ál-ellenzéki politikusok is veszélyesnek tarthatják, ha egy új nép kezdeményezés átveszi a vezetést.

2014. nov. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ha a halottkémet nem fizetik le vagy nem béna, tehát ha összeverték volna, akkor szövetmaradványok, bőrhám, dns stb. nyom rajta maradhat, kesztyűk ellenére.

Laza lefogás, kálium injekció és sínek....káliummérgezést halottakon sem lehet kimutatni. Tűszúrás nyoma pedig talán nem derül ki, ha átmegy rajta a vonat, de ez is talán, inkább magas épület lenne a biztosabb. Nem könnyű valakit így eltenni láb alól, ezzel a módszerrel, valljuk be. Kivéve, ha "állami támogatás" van esetleg, de ez sohasem derülne ki. Van pár ötletem, de vonatmódszer nem olyan egyszerű nekem..kevés Colombot néztem. Kevesebb esélye technikailag a gyilkosságra. Legnagyobb bulvárújságban mutatták a képet, hol történt, tehát biztos volt több kamera Kelenföldön, amíg elsétált önszántából olyan messzire.

2014. nov. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!