Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vasárnapi zárvatartás,...

Güris kérdése:

A vasárnapi zárvatartás, figyelemelterelés, vagy bosszuállás a Magyarokon, az internetadó ellenitüntetés miatt? Vagy bemutatnak az EU-nak. Van-e joguk ekkora bevételkieséstől megfosztani az országot?

Figyelt kérdés
Nics vasárnapi nyitvatartás?Vagy csak vetítés?A sok külföldi bolton keresztül szivatják az EU-s tulajdonu bevásárlóközpontokat,boltokat tulajdonosokat,és megmutatják az engedetlen Magyar népnek,hogy ki az úr a háznál!A mozik is zárva lesznek?
2014. nov. 8. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Sőt! Leáll a tömegközlekedés is, a mentők, orvosok, ápolónők is mennek a templomba munka helyett.
2014. nov. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi ez?Szarkanzmus,rosszindulat, vagy a kérdés meg nem értése?
2014. nov. 8. 21:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a vasárnapi zárvatartás szimplán egy kilobbizott törvény egy magyar üzletlánc érdekében, akár lex cba is lehetne a neve. Talán majd megtámadják az alkotmánybírtóságon vagy az EU-ban, lévén diszkriminál a boltok között.
2014. nov. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj, hogy nem lehetnek nyitva, hanem az, hogy csak azoknak kell zárva tartaniuk, akikre ők rámutatnak.


Nyugaton sem jellemző, hogy nyitva lennének vasárnap a boltok. Keress rá nyugodtan egy Spar vagy Aldi nyitva tartásra.

2014. nov. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt nem tudom honnan vetted, de nyugaton minden bolt nyitva van, bár Angliában van egy olyan törvény hogy a 280 négyzetméternél nagyobb üzlet csak 6 órán át lehet nyitva.
2014. nov. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5: Onnan, hogy ahova járok Németországban vásárolni, azok vasárnap nincsenek nyitva és vannak nekik magyar megfelelőik.


Angliáról fogalmam sincs, nem jártam még ott és nem is igazán szeretnék.

2014. nov. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen csak valószinű,hogy a németek nagy részének nem kell heti 6 nap 12 órát robotolni a betevőért,szóval máskor is ráérnek bevásárolni és nem gond...
2014. nov. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én amit gondolok erről a dologról, az nagyon ellentmondásos.Kb.10 évvel ezelőtt még nagyon megszóltak az akkori öregek,ha vasárnap dolgoztam valamit.Ez a mostani időkben,már nemigen fordul elő.Megszokottá,SŐT,kényszerüvé vált,és igény is van rá.Változó munkahelyen dolgozom,álltalába minden 2.hétvégén vagyok otthon,és sokszor csak a vasárnap marad, hogy a nagyobb bevásárlásokat akciókat stb elintézzem.Ez a vasárnapi dolog nem helyes,nem ferr a dolgozókkal szemben.(ha ők is így gondolják.)De én örülök neki.ITT az ellentmodás!És ha a kormány azt akarja hogy a családok máshogy töltsék el a hétvégét,hát akkor ahhoz pénz is kell,és valami infó hogy ahol el kéne valahogy tölteni a hétvégét, nem lessz-e éppen bezárva
2014. nov. 10. 20:24
 9/10 anonim ***** válasza:

"A vasárnapi zárvatartás, figyelemelterelés"

Igen, minden kormány szokott hozni salátatörvényt amik 2 részből hasznosak, most cirkusz kell a népnek, a következő kormány meg eltörölheti te meg újjongani fogol.

2014. dec. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A következő kormány lehet hogy visszahozza, de addig is szívás!És csak úgy mellékesen,ki a bánatot kérdeztek meg ezek,a vasárnapi zárvatartásról?A keresztény szót megcsúfoló(anti) demoraták csak a FIDESZ parancsait teljesítik?ÉN nem kértem ezt.TE,nem kérted ezt.Ő,nem kérte ezt.MI,nem kértünk belőlük.MÉGIS adják,úgy hogy közben,elvesznek.
2014. dec. 8. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!