Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire befolyásólja a...

Mennyire befolyásólja a mindennapi hangulatodat a magyar politika problémákon való rágódás?

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 06:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2014. nov. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Olvasom a híreket, ha olyan akkor hol magamban hol hangosan káromkodok egyet, sokat meg is beszélek kollégákkal, de nem ettől lesz jó vagy rossz napom.
2014. nov. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk azt hallom, hogy jövőre még drágábbak lesznek az élelmiszerek akkor az valamilyen szinten befolyásolja a hangulatomat, de pl. ilyen ügyek hogy mely vezetőket tiltották ki az USÁ-ból eléggé hidegen hagynak.Elolvasom az ilyen híreket is de nem izgat annyira.
2014. nov. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasgatom az egyes cikkekhez tartozó kommenteket, mikor már az időjárás jelentésbe is politikát kavarnak, akkor szerintem eléggé befolyásolja.
2014. nov. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A problémákon nem rágódom, hanem megpróbálom átlátni őket. Ha valami nem világos, nem értem működését, utánanézek. Amikor megértettem, két eset van. Vagy tudom befolyásolni a dolgokat, vagy nem. Ha igen, megteszem. Ha nem, akkor teszem a dolgomat. Mert pontosan tudom, hogy értelmes munkával mindenképpen a jó irányba tolom a dolgokat. Legfeljebb, ha egyedül teszem, ez túl lassú.
2014. nov. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem eléggé megvisel.


Sajnos úgy érzem, hogy most nem egy ciklus alatt véghezvitt ámokfutásról van szó, hanem évtizedekre visszavetjük magunk.


Én már lehet, hogy nem élek sokáig, de a gyerekem sorsát is negatívan érintik ezek az ügyek.

2014. nov. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően 2 perc alatt felidegesít, de aztán úgy vagyok, hogy attól hogy beszélek róla, nem lesz jobb, inkább csak mindent megteszek, hogy élhető munkát kapjak, vagy elhúzzak külföldre.
2014. nov. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semennyire és őszintén szólva sajnálom azokat akik képesek azon idegeskedni hogy ezt vagy azt kitiltották Amerikából...
2014. nov. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!