Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » CCCP-s pólóban Orbám ellen?

CCCP-s pólóban Orbám ellen?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Meg che Guevarás zászló is volt:D


[link]



2014. nov. 17. 21:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen nyomorékok sajnos mindenhol vannak ://
2014. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Na pont ez zavart engem is és minden megszólalón vagy piros sál volt vagy piros kabát. A CCCP póló szerintem is nagyon durva, az a fiú nagyon unszimpatikus úgy összességében.
2014. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Istenem :/
2014. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%

Azért a cikk se jobb, amit linkeltél:

"hazánk elleni kirohanásairól ismert Daniel Cohn-Bendittel."


Cohn-Bendit az orbáni-rendszer ellen szólalt fel.

Ez nem azt jelenti, hogy a hazánk ellen szólt, pont hogy a védelme érdekében szólt.

2014. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
45%

Úgy vártam már ezt a pillanatot, hogy mikor találtok valamit, amibe bele tudtok kötni :)

És akkor most 2018-ig ezen fogtok lovagolni ?

2014. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szép névvel biztos osztatlan sikere lesz. :D
2014. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
A "CCCP" pólóst nem akarom védeni, mert valóban nem öltözött úriembernek... De csak annyi látszik ki a pólóból hogy "CC", biztos hogy "CCCP" akar lenni? Vagy csak én néztem rossz képet?
2014. nov. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 MolotovPunk ***** válasza:
22%

Egy emberen volt olyan póló,tehát ne általánosítsátok a többi több ezer tüntetőre a megjegyzéseiteket.Köszi.

Egyébként meg ha valaki Kádár János pólóban ment volna oda tüntetni,valószínűleg abba is bele kötöttek volna fideszes oldalon...

Ők általában mindenbe bele kötnek...

Veszíteni nem tudnak.Sírtak is mikor Szeged,Salgótarján ismételten balos város lett...

Fáj nekik az igazság.

2014. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Kvára nem vagyok fideszes, ki nem állhatom őket, de egy Kiss Soma Ábrahám nevű ripacs CSEKA-sapkában, vörös sállal a nyakában és CCCP-s pulóverben ne jöjjön már nekem, hogy ő vezetni akar engem az elnyomás elleni küzdelemben.


Komolyan, lassan kezdem érteni a nácik judeo-bolsevik kifejezését.

2014. nov. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%
Kit érdekel miben szónokolt egy nevenincs senki? A 10 ezer emberből hány volt, aki csak azért ment ki, hogy meghallgassa ennek az embernek a mondandóját? Ezen a tüntetésen, és a korábbiakon is kb annyi annyi szerepe van a felszólalóknak, hogy a tömeg tudja merre kell fordulni.
2014. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!