Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek hogy lehetne azt...

Szerintetek hogy lehetne azt a rengeteg embert, akik nem mennek el szavazni választásokkor meggyőzni, hogy mégis menjenek el?

Figyelt kérdés

Aki bármelyik pártot felemlegeti negatívat kap!

Párttól független a kérdésem!!!


2014. nov. 18. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
En egy ilyen ember vagyok. Es a valasz az hogy sehogy mert magasrol szarok rajuk meg a politikara, mar regen kulfoldre mentem.
2014. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Győzd meg, hogy igenis van olyan párt ami képviseli őket.
2014. nov. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egy választás. Az ilyen embert nem érdekli a politika, nincs olyan párt aki tetszene neki, nem ér rá, nem tartja fontosnak az egészet. Másokra bízza a döntést, tartózkodik. Egyszerűen nem fejezi ki és ezért nem lehet számításba venni a véleményét. Ehhez ugyanúgy joga van mindenkinek, mint szavazni. A pártok tudnák rávenni, hogy szavazzon, de ha mondjuk az egyiknek sem hisz, akkor mit csináljon? Nem lehet kötelezni, rá: de igenis tessék beikszelni valamit!
2014. nov. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azok nem mennek szavazni, akik nem hisznek egyik pártnak sem.

Úgy lehet őket rávenni, hogy hiteles alternatívát adnak nekik.


Ha valaki nem szereti a pacalpörköltet, a zúzapörköltet, a kocsonyát és a gombalevest, akkor hiába rakod ki az asztalra, nem fog belőlük enni.

Ha viszont ott egy jóféle húsleves, amit szeret, abból már igen.

2014. nov. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

3.

De akkor nem kell ugatni, ha valami szar.

Szavazzon a tetves LMP-re vagy Jobbikra, vagy bármelyikre, ami még nem volt és rögtön nincs a vezetésnek legalább kétharmada....

2014. nov. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

ha nem lennének mszp-szdsz féle pártok, akkor a politikának is több becsülete lenne!

de mivel a posztkommunisták lerombolják a politikáról alkotott képet, ezért nem mennek el az emberek!

ha minden párt nemzeti lenne, hgarantálom a részvétel 90%-os lenne!

mindenki örömmel szavazna minden pártra!

2014. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Szavazzon a tetves LMP-re vagy Jobbikra, vagy bármelyikre, ami még nem volt és rögtön nincs a vezetésnek legalább kétharmada...."


Ha nem lenne a Fidesznek 2/3-a, akkor nem tudná ilyen rohamtempóban lerombolni a hitelességét a sok elmebeteg ötletükkel, amit csak 2/3-dal tudnak keresztülvinni.


Azért erre is gondolj. :)

2014. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem mentem el. Kire kellene szavaznom?

Én csak maffiózókat láttam a listán.

A Fidess elvonja jelenleg a bérköltség 70%-át.

A többiek + adóemeléssel kampányolnak.

Nem mindegy ki söpri le a padlást?

Nem mindegy ki nyomja az adó forintokat off-shore tulajdonú cégekbe? Ki tömi ki a haverok zsebeit?

A jövendő politikusgarnitúra erkölcsein csak az tudna segíteni, ha a jelenlegiek speciális nyakkendőt kapnának

2014. nov. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tyúkokkal, ahogy a fidesz tette...

Viccen kívül: akit nem érdekel a politika, az csak akkor fog megmozdulni, ha az élete vagy a családja kerül veszélybe, talán még akkor sem. Az apátia olyan szintű, hogy ezt nem lehet egy-két hét alatt felpörgetni. A mostani események ugyan adnak némi reményre okot (a vidékieken én magam is részt veszek), de félek, hogy nem elég. Itt a média is hallgat a helyi eseményekről, pedig azért volt...

2014. nov. 19. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!