Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minél többet "intézkedik" a...

Minél többet "intézkedik" a kormány, annál jobban süllyedek a létbizonytalanság, kilátástalanság szintjére, vagy az alá. Csak én vagyok így?

Figyelt kérdés

2014. nov. 20. 10:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
Pont azért nem fogtok külföldre menni, mert itt sem értetek semmihez amivel pénzt lehetne keresni.
2014. nov. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
#11 igazad van,kíváncsian várom a javaslatokat ötleteket amivel lehet pénzt keresni.Ha te tudod a titkot akkor oszd meg másokkal is és ne nagyképűsködj!
2014. nov. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud ez semmit, csak valamivel mégis meg kell védenie Orbán királyt. Egy igazi hívőnek nem lehet szó nélkül hagyni az istene sértegetését.
2014. nov. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
13:39 Engen nem úgy neveltek hogy lopjak, csaljak, hazudjak, embereket tapossak. Csak a zsivány gazembereknek áll a világ
2014. nov. 20. 14:39
 15/25 anonim ***** válasza:
20%

ne szerezz értelmes diplomát és nyelveket ne merészelj tanulni? ezt tanítottak?


megvédeni orbán királyt? inkább ti védjétek az állításaitokat... személyeskedés az megy...

2014. nov. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Diplomám van és nyelvvizsgám is,a se..-met kitörölhetem vele.Engem sem arra tanítottak,hogy csalásból éljek meg.Arra neveltek,hogy tanuljak és sokra vihetem.Tanultam és ugyan ott vagyok vele ahol az aki nem tanult.És most személyeskedés nélkül kérdezem ha nem értek ezek után semmihez miből is lehet pénzt keresni?
2014. nov. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

töri-magyar, földrajz-szociológia... a hires két diplomák.

pénzt lehet keresni mérnökként, pénzügyesként, eü-s ként...

amikor még egyetemre jártam alapfokú műtőasszisztensi képzéssel végeztem egy magánkórházban nem rossz nettóért munkákat és nem volt semmilyen haverom vagy a szüleimnek akik benyomtak volna

2014. nov. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
56%

"megvédeni orbán királyt? inkább ti védjétek az állításaitokat... személyeskedés az megy..."


Te milyen személyeskedésről beszélsz, bmeg? Ki kezdte oltogatni a másikat, hogy semmirekellő és biztos azért nincs munkája?

2014. nov. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
De gondolom a szüleid nem közölték gimi után,hogy állj a saját lábadra mert eltartani nem tudnak.Én a saját magamnak köszönhetem azt amit eddig elértem az életben és mindezt úgy,hogy 18 évesen el kellett jönnöm otthonról pár ruhával a táskámban.Anyagi helyzetemet tekintve több iskolát nem tudok elvégezni.Szóval esetleg más pénzkeresési ötlet,már ha az eü-höz nem volt eszem?
2014. nov. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként Parcipan nevű válaszolónak teljesen igaza van nem mi kezdtük a személyeskedést.
2014. nov. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!