Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán hazaárulást követett el...

Hanák József kérdése:

Orbán hazaárulást követett el Kínában?

Figyelt kérdés

[link]

Orbán eladná a Nemzetközi Valutaalaptól kapott 25 milliárd dolláros hitelt Kínának, cserébe százezer kínai kapna letelepedési engedélyt Magyarországon.


Az MDF követeli, nyilatkozzon arról a parlamenti párt, igaz-e, hogy a Fidesz elnöke kísérletet tett arra, hogy az Európai Unió demokratikus együttműködését kínai kommunista függőségre cserélje.


2010. jan. 30. 11:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Hát most meg fogtok lepődni, de szerintem nem rossz ötlet. Két legyet ütnénk egy csapásra: Megszabadulnánk egy kezelhetetlen, hatalmas adósságtól, és a katasztrofálissá váló demográfiai helyzeten is javítanánk. Talán picit problémásnak tűnik az ország etnikai és kulturális egysége szempontjából, de ilyen mennyiség azért még ezt igazán nem veszélyezteti. Aki fanyalog, annak azt mondom, tetszettél volna több gyereket csinálni. Persze őszintén szólva nem tudom, mennyire komoly ez, nekem kicsit olyan legendaszerűen hangzik.
2010. jan. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%

Ez szerintem nem igaz, kacsa.

De ha így lenne, akkor sem lenne hülyeség, sőt jó üzlet lenne a számunkra. Kína az Eu ba akar betörni, és ha mi lennénk a csatorna az hihetetlen kereskedelmi tényezővé tenne minket " világ hatalmi tényezővé"!!!!

2010. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Hát srácok bármennyire is próbálok liberális lenni... de ide ne jöjjön 100 ezer kínai basszus.
2010. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%

Kérdés:

Mit dolgoznának?

2010. jan. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
Jöhetnek a kínaiak, inkább, mint a cigók.
2010. jan. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Dymo ***** válasza:
77%
az egész imf hitelért cserébe? szerintem már csomagolhatnak XD amúgy ez meg milyen régi hír már....
2010. jan. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%

1. nemzeti öntudat(már aki...)

2. mégis mit dolgoznának azok itt?

3. EU sem nézné jó szemmel

4. Chinatown pesten, maffia, kinek kell ez?


Úgy hülyeség ez az egész, ahogy van, bár or bántól kitelne...

2010. jan. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

Elöszőr kiakadtam,aztán átgondolva,simán van ennyi kínai engedély nélkül...

tehát számszerűleg nem sok minden változna.Más kérdés ,hogy az egyébként is rossz állapotban lévő gazdaságunkon mennyit rontana,ha ezentúl legálisan üzletelhetnének.Mert az nehezen hihető,hogy az engedéllyel együtt kifehérednének..

2010. jan. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%

Itt tényleg mindenki debil?

Ha holnap valamelyik emdéefes vagy emeszpés újságíró azt böfögi, hogy Orbán eladta Heves megyét a szlovákoknak, vagy Orbán követte el a móri mészárlást, vagy Orbán szúrta le Cozmát, azt is elhiszitek? Sok szerencsétlen húgyagyú.

2010. jan. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%
14.55: Nana! Sajnos többször bizonyultak igaznak az ilyen hihetetlennek tűnő hírek, mint nem. Csak úgy a semmiből kitalálni komolyabb források nem szoktak. És ez a hír nem a Blikkben vagy a napiszaron jelent meg először. Lehet, hogy most ez így ebben a formában nem igaz, de lehet, hogy más formában igaz. (Nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél.) És akkor te tudod, miről tárgyalt Orbán Kínában?
2010. jan. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!