Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi megy a postán? Senki se...

Mi megy a postán? Senki se kapja meg a levelet vagy nem találja? Ebben az ügyben csak úgy eltűnnek a levelek?

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 30. 02:03
1 2
 1/11 szántóvető ***** válasza:
30%
mi köze ennek a postához?már ki kellett volna utasítani az amerikai nagykövetet és visszahívni az ottani Magyart.akkor egy fokkal komolyabban vennének minket és előállnának valami magyarázattal így viszont folytatódik a hülyéneknézés.
2014. nov. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
a NAV botránnyal kapcsolatban minden egyes lépés egy külön vicc XD rég nem nevettem már politikán ennyit, mint a NAV botrány óta.. Már felsorolni nem tudom hány darab diplomáciai, politikai, hírközlési stb fail volt benne XDD
2014. nov. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

ma 02:13

én is ezen gondolkoztam, de arra jutottam, hogy a magyar kormány sem akarja, hogy bizonyítékokat virítsanak az amcsik, mert az sok embernek fájna

2014. nov. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Valami bűzlik a postások körül. Előbb L.Simon szerint Vida levele tűnik el, most meg ez...
2014. nov. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Galambok szállják meg a postákat és ösztönből felkapják a leveleket,mert postagalambnak születtek:D


Átrepülik az egész Atlanti-óceánt,hát szerinted csoda,hogy nem tűnik el?:d

2014. nov. 30. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Emlékszel? a gyúrcsi szakdolgozata is eltűnt, az egyetem irattárából.
2014. nov. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A postán semmi. Ha már belinkelsz valamit, miért nem olvasod el?

"Bár írásban igazolta az amerikai fél, hogy Polt Péter legfőbb ügyész hivatalos levelét – amelyben a kitiltásokkal összefüggésben kért információkat – átvették, azt most nem találják "


Nem a postán veszett el a levél, ők kézbesítették. Nem vagyok postás és nem a postát akarom védeni, de hülye azért ne legyél már!

2014. nov. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem veszett el egy levél sem, csak a Fidesz ködösít.

Az amerikai Főügyész közölte, hogy gyanúsítottal kapcsolatos iratokat a személyiség védelme érdekében CSAK akkor szolgáltatnak ki, ha az illető ellen Magyarországon ügyészi, bírói eljárás folyik.

Vidával szemben pedig a kormány NEM AKAR eljárni.

Ha perbe fognák, vagy leváltanák, akkor Vida kinyitná a száját. Nem csak az ügyben érintettek lennének nagy bajban, hanem borulna az egész Fidesz gépezet. Ha a piramis csúcsa ledől, dől az egész piramis!

Ezért inkább folytatják a tőlük megszokott mocskolódást.

Vida nemrégen azt nyilatkozta, hogy kér amerikai vízumot, mert akkor az elutasítás okát közlik vele az amerikaiak.

Érdekes módon még sem kért. Vagyis TUDJA a kitiltás okát.

2014. nov. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ma 07:17


Ha elolvasod a kérdést feltűnik, hogy nem is azt mondtam, hogy a posta, hanem hogy vagy az (lsd vida vagy cöf) vagy egyszerűen ők nem találják.

2014. nov. 30. 12:01
 10/11 anonim ***** válasza:

""Nem veszett el egy levél sem, csak a Fidesz ködösít""


Ja!


Az amcsik nem találják a levelet nem a fidesz!


Szerinted ha a fidesz azt hazudná, hogy az amcsik nem találják a levelet ezért nem kapnak választ az amcsik már régen megmutatták volna a levelet a sajtónak.


Az amcsik meg akarják buktatni a kormányt ezért a nép erre hajlamos - könnyen befolyásolható rétegét a kormány ellen uszítják. Nem kellet volna a NAV-nak Amerikai érdekeltségű cégek adózása körül szaglászni és akkor nem lenne semmilyen kitiltási úgy.


Van olyan ismerősöm aki soha nem foglalkozott politikával - soha nem olvasott vagy nézet meg egyetlenegy hírműsort politikai műsort. Mégis tüntet azt sem tudja miért - mert hát most ez a "trendi".

2014. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!