Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Végre, Goodfriend megcsinálta,...

Végre, Goodfriend megcsinálta, most már szabad lehet az út Vona előtt?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy Goodfriend tette segíti a jobbikot. De vajon ha a Jobbik hatalomra kerülne, mit csinálna Goodfriend, vagy Amerika?

2014. dec. 12. 16:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem hiszem, hogy "támogatná", mikor a jobbikot jobban ekézik, pedig nem is voltak még hatalmon.
2014. dec. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
26%
Még ha így is lenne ahogy te gondolod a Vonád majd elintézi megint egy kis önfeledt CIA-zással
2014. dec. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
64%

"a fidesz elvesztett 900 ezer szavazót, ezek most átmennek a jobbikhoz. "


Aztán ha véletlen Gyurcsány fog rádmosolyogni a tévéből Vona helyett, akkor ne lepődj meg. Én szóltam előre.

2014. dec. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
900 ezerrel többen maradnak majd otthon kis barátom...ne álmodozz :D
2014. dec. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az emberek többsége már rég nem Jobbikot, LMP-t, MSZP-t, DK-t, meg egyéb leszerepelt csürhét akarnak, hanem egy teljesen új gárdát, akik értenek ahhoz, amit csinálnak. A jelenlegi politikai elit 99,9%-a kontárokból, dilettánsokból, tolvajokból és egyéb bűnözőkből áll... Az biztos, hogy az elmúlt 25 év tragikomédia volt.
2014. dec. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
11%
A Jobbik jelenleg Gúdfrend nélkül is Magyarország legerősebb pártja.
2014. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!