Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi rosszat tett neked személy...

Mi rosszat tett neked személy szerint Orbán Viktor és kormánya? Azokhoz szól a kérdésem, akik a fejük búbjáig tele vannak elégedetlenséggel, indulattal, sőt gyűlölettel a jelenlegi országvezetéssel szemben.

Figyelt kérdés

2014. dec. 12. 18:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
15%
Ki fog akkor minket MAGYAROKAT képviselni a világban, és legfőképp, ahogy látom USA ellen?
2014. dec. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

-Áfa emelése

-adójóváírás megszüntetése

-áfamutyi

-trafikmutyi

-dráguló devizák

-Magánnyugdíj ellopása

-Azerbajdzsánnak, Oroszországnak, közel keletnek benyalnak

-Rendkívül unszimpatikus, arrogáns, vagyonnyilatkozatukat folyamatosan hazug módon összeállító politikusok: Lázár, Szijjártó, Deutsch, Selmeczi, Schmitt, Tarlós,.....

-Oligarchák (Simicska,Mészáros, Nyerges, Habony)

-Korrupció

-Gyermekéhezés

-Fiatalok hatalmas munkanélkülisége(főleg vidéken)

Minden hónapra jut valami mostanában, aki nem fidesz közeli vagy esetleg nem nyugdíjas(mert ők a fő szavazóbázis) annak külföld egy sokkal jobb alternatíva.

Ilyen apró dolgokat már meg sem említek, hogy folyamatosan olyan fogyatékos ötleteket találnak ki, hogy kötelező legyen a drogteszt, a hittanóra...

2014. dec. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
92%
Jaj a stadionokat ki is hagytam, meg azt is, hogy a minimálbér nem nőtt, külföldi elemzők szerint a mély szegénységben élők száma nőtt. Nem lett semmi se jobb amióta ők vannak szerintem.
2014. dec. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
92%

Az oligarchák közül ne hagyjuk ki Andy Vajnát se, aki megkapta a kaszinó koncessziós jogokat, a konkurens fogadási weboldalakat kilöveti a kormány az internetről(lehet jön majd a kínai nagy tűzfalhoz hasonló?), meg megkapta a filmbiztosi pozíciót, ahol a te adódat oszthatja szét a haverjainak a filmgyártás támogatása címszóval.

Meg a demokrácia is elég hadilábon áll.

2014. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
88%

Nekem személy szerint elvette azt a jövőképet, ahol Magyarország az otthonom.


Nem (feltétlen) a pénz miatt megyünk el. Hanem mert lassan úgy érzem, hogy süllyed a hajó. Én én vagyok az a bizonyos patkány, ez van.

2014. dec. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
86%
Inkább az a kérdés mi jót nem tett? Ugyanott vagyunk, mint amikor hatalomra került, semmi változás nem történt, drágább lett az élelmiszer, elvették a cafeteriát, kevesebből élünk, rosszabbul. A gyerekeimet csak 4 órára jelentik be és éhbérért dolgoznak, de van aki be sincs jelentve, az ország 80%-a feketén dolgozik. Azt vártuk, hogy az áfa idővel lecsökken, erre meghagyták a 27%-ot és még mellé kitalálnak mindenféle adókat. Akármerre megyek, fogorvos, nőgyógyász, stb nem ad számlát, blokkot, mert akkora adókat kell befizetniük a válallkozóknak, hogy inkább vállalják a kockázatot. Már az a kevés, amelyik még itthon maradt. Amíg az országban nem éri meg vállalkozni, nem lesz jobb, és a kormány semmilyen lépéseket nem tett ennek a fellendítésére. Talán a mezőgazdaságban vannak próbálkozások, de ezt sem veszem észre, mert nem lett olcsóbb a hús és a gyümölcs, csak az alma, de az is csak az oroszok miatt.
2014. dec. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 BlackSword ***** válasza:
85%
Megemelte a telefonszámlámat, ami REZSI...
2014. dec. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
83%
Semmivel sem élünk jobban mint négyévvel ezelőtt a Bajnai kormány idején, viszont tízszer annyi adót fizetünk, ezt semmiképpen nemlehet eredményes kormányzásnak nevezni.
2014. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
88%

Szélhámos, elvetemült rothadék paraszt ez az Orbán Orsós Olstein Vendel Viktor!!!

Mutyik, értelmetlen adók, stadionok, disznóól építés, zsákmányolás, a szegények életének ellehetetlenítése, gazdagabb rétegek felemelése, Oroszország, Kína, Azerbajdzsán és a keleti országok nyalása...

Dráguló élelmiszer, dráguló kaja, ami a legszomorúbb, hogy a leérettségizett, állásnélkülieket újra iskolapadba ültetik (ALAP KOMPETENCIA) -_-

Soroljam még barátaim?

2014. dec. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
dráguló kaja helyett "dráguló életet" akartam írni, bocsi!
2014. dec. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!