Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisok miért hibázta...

A balliberálisok miért hibáztatják a népet is a nyilasok mellett a zsidók elhurcolásáért?

Figyelt kérdés

Egyes ballibek jönnek ezzel a "mert cinkos aki szöveggel", mások meg már azt is mondják, hogy nem csak némák voltak az emberek.


Ez a hibáztatásos dolog a megszállási emlékmű kapcsán jön elő, az a legnagyobb tragédiájuk, hogy az emlékmű "áthárítja" a felelősséget a nyilasokra és német társaikra. Ez a fajta még a megszállást is tagadja, szerintük mindenki mindenkivel együttműködött. De hogy mire alapozzák ezt, az rejtély ...


Amikor géppisztolyokkal és járművekkel felfegyverkezve hurcolták a zsidókat, akkor mit tehettek volna az emberek szerintük ?


2014. dec. 14. 21:12
1 2 3 4
 21/32 Shai-Hulud ***** válasza:

Krematórium (igaz, nem Auschwitzből, hanem Dachauból):

[link]

és a használata (a Bundesarchivum fényképe, nem valószínű, hogy hamisítvány lenne):

[link]


Feribátya, akkor olvass Dachauról, vagy Hartheimről, igen érdekes az euthanázia-programjuk...

[link]

[link]

2014. dec. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Feribatya,

en zsido vagyok, az volt a nagyapam is. Elvittek munkaszolgalatra, ami azt jelentette, hogy razavartak oket az aknamezore, hogy igy "tisztitsak" neg a teruletet. Nagyapamnak szerencseje volt, eletben matadt. Aztan jott a Voros Hadsereg es felszabaditotta, ami azt jelentette, hogy mivel a magyar hadsereg tagja volt, vittek hadifogolynak Sziberiaba. !948-nam jott haza. Itthon az a hir varta, hogy a feleseget es a kislanyat meggyilkoltak Aushwitzban. 52-ben ujra nosult, igy szuletett meg az edesanyam.

Es mielott barki is felhordulne: nem gondolom azt, hogy egy ma 16 eves magyar srac felelos lenne ezert. De a 16 eves zsido srac sem felelos erte.

2014. dec. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
36%

21: Most nem értem, hogy ezzel a felvétellel mit szeretnél igazolni. Tudom, hogy voltak ott kemencék, hiszen a tífuszban meghalt embereket így lehetett a leghatékonyabban eltemetni. Nem értem tényleg.


De inkább nem feszegetem tovább a kérdéskört, mert még a végén megyek a böribe...

2014. dec. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 Shai-Hulud ***** válasza:

Ja. Tífusz. 9 mm-es átmérővel.


OK, sok vitás dolgot lehet máshogyan értelmezni, máshogy magyarázni, de a tényeket tökéletesen felesleges.

(Ha esetleg nem vennéd észre éppen az ilyen ferdítések miatt válsz hiteltelenné. Azt tagadd, amire nincs bizonyíték. Amire van, azt nem érdemes, mert azzal csak öngólt rúgsz.)

2014. dec. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

ma 18:00

Részvétem. Őrült idők voltak azok. Nem kellene a mai politikusoknak meggyalázni senkinek sem az emlékét, sem a szenvedését.

2014. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

24: Nem ferdítek semmit pont azért, hogy ne tudjon senki sem felelősségre vonni engem (és direkt nem tagadtam semmit, kikérem magamnak).


Egyébként csak annyit a tényekről és a valóságról, hogy ha minden úgy lenne ahogy azt hivatalosan állítják, akkor nem kéne törvénnyel védeni a dolgot; mert az igazság a saját lábán is képes megállni, nem kell hozzá hatósági segítség.

2014. dec. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

egyébként a holokauszt is nagy tanulság volt/lehetett volna a németeknek, hogy vegyenek vissza világhódító hadjáratukból és a zsidóknak dettó! de a helyzet az, hogy ma ugyanazokat a mocskos, undorító játszmát játszák a németek és a zsidók is, aminek nem lesz jó vége!

de úgy tűnik kell egy újabb világháború a háttérhatalomnak! lassan, de készülnek az ürügyek is!

2014. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Shai-Hulud ***** válasza:

"az igazság a saját lábán is képes megállni, nem kell hozzá hatósági segítség."

Azért kíváncsi lennék, hogy ugyanezt mondanád-e, ha a sarkon körülfogna néhány "úriember", és azt mondaná, hogy a Gazsi szerint szidtad a kedves anyját...

Ugye neked se kellene hatósági segítség, hiszen az igazság a te oldaladon van... :-)

2014. dec. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

28:

[link]


Remélem azért látod, hogy a két példa nem ugyanaz...

Egyébként történt már velem hasonló és nem kaptam senkitől sem segítséget.

2014. dec. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Shai-Hulud ***** válasza:

@29:

[link]

Szeretnék utalni egy régebbi válaszodra:


"Én nem is láttam még krematóriumos képet."

Dehogynem láttál... Csak ugye az most nem illett ide. :-)


"Ha jól emlékszem, akkor ez volt az a kép, amire azt mondták sokáig, hogy valamelyik lágerban készült.. de ha gondolod tudok még manipulált fotókat mutatni, amivel nem tagadok, vagy kérdőjelezek meg semmit..."

Hát persze. Minden manipulált, amit különben el kellene fogadni, és negatív lenne számunkra. Az mind-mind ócska hamisítvány. :-D

2014. dec. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!