Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kurucinfó miért védi az...

A kurucinfó miért védi az Orbán-kormányt?

Figyelt kérdés

Most is a Jobbik az útlezártók mellett állt ki, de ez az áruló kuruc nem. Szerintem zs-provokátorok szerkesztik. A stílusa is gusztustalan néha

például ez: [link]


Akármilyen kormányellenes megmozdulás van, a fityisz mellé áll.

A kommentelő megmondó emberek is fityiszpártiak náluk, másokat meg cenzúráznak.


Nagyon idegesít ez engem.


2014. dec. 15. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudom te mit reggeliztél, mert nagyon félrebeszélsz.A kurucinfo sehol nem védi az Orbán-kormányt.

Sehol nem állt ki a fidesz mellett amikor tüntetés van ellene.Fikázzák őket ahol csak tudják.Gyűlölik a fidesz kormányt.

2014. dec. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy baloldaliakat sejtenek a tüntetések mögött, és a baloldaliakat a Fidesznél is jobban utálják...

De ez csak egy konkrét eset, amúgy a Fideszt is előszeretettel szidják...

2014. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kommentek:


Szabó István · Kiemelt hozzászóló

Érdekes, hogy ez a szar...szú ingyenélő a gyurcsányi ámokfutás idején úgy hallgatott, mint szar a gazban!

Gaskó takarodj!

Akkor kellett volna tüntetni, amikor 1 ft-t árulták a teljes magyar ipart!

Akkor hol voltatok?

Az érintette a legnagyobb mértékben a magyar munkavállalókat balfa..ok!

Persze akkor csak a végkielégítésekig láttak az elvtársak!

Úgy hülye ez a nép, ahogy látszik!

Válasz ·

· 38 · 9 órája


Pál Vépi · Kiemelt hozzászóló

Etetik a népet!

Válasz ·

· 6 · 8 órája

Pál Vépi · Kiemelt hozzászóló

Szabó István Sajnos még mindig azok tevékenykednek a politikában akik tönkretették,eladták és szétrabolták az országot. Ezek milliádokat tüntetek el különböző jogcimeken és támogatások formájában . Kérdezem: Mikor lesz már egy olyan kormány aki a Magyar emberek életét könnyitené,segítené és nem újabb és ujabb adókkal keseriti meg,miközben vastgra tömik saját,érdek és barátaik zsebeit.

Válasz ·

· 12 · 8 órája

Iván Dudás · Kiemelt hozzászóló · Szegedi Pannónia Motorkerékpár Szerelő Szakiskola

A földörvény idején meg lapult mindenki mint szar a fűben...

Válasz ·

· 9 · 5 órája

Nagy Gábor · Kiemelt hozzászóló

Iván Dudás

Mert a városi majmok még csak virágcserépben láttak termőföldet, gőzük sincs mit jelent az és mekkora érték. Az internet fontosabb nekik, hiszen a netadó ellen tüntettek.

Válasz ·

· 3 · 3 órája

Istvan Gyorgy Olah · Kiemelt hozzászóló · Nyíregyházi Főiskola (NYF)

Gaskó már a szoci érában is szakszervezetis volt!Rendszerváltáskori megbízatása a LIGA megszervezése volt.Előszeretettel alkalmazta a régi szakszervezeti elvtársakat!

Válasz ·

· 1 · 3 órája

Retro Motoros · Kiemelt hozzászóló · Pollack Mihály Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola

Iván Dudás Igazad van!Ha akkor hallgattak,akkor már soha semmiért ne ugasson senki?

Válasz ·

· 1 · 2 órája

Retro Motoros · Kiemelt hozzászóló · Pollack Mihály Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola

Tehát,ha akkor nem tüntettek,akkor köteles már eltűrni mindent?Akkor már minden szart el kell tűrni?Vagy mire kellene várni a messiásra?

Válasz ·

· 1 · 2 órája


Bodó K. Attila · Kiemelt hozzászóló · 599 követő

Nem láttam ezt a Gaskót 2006-ban a Kossuth téren!

Hol volt ez a megélhetési szakszervezetis a Gyurcsány-Bajnai rezsim alatt?

No meg ki pénzeli?

Talán nem külföldről, ott ahonnan a "Majdanosoknak" is utaltak?

Válasz ·

· 29 · 9 órája


Magyar Vagyok · Kiemelt hozzászóló · Kazán mester, Kazánfűtő és gázóra leolvasó · 156 követő

Csak nem a szentéletű zsidókra gondolsz? Ők ilyen gaztettet nem pénzelnének sohasem .. XD

Válasz ·

· 5 · 8 órája

Retro Motoros · Kiemelt hozzászóló · Pollack Mihály Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola

Te nagyon okos lehetsz...Bárki,bármiért tüntet neked semmi se jó?Ha szabad érdeklődnöm,téged ki támogat azért,hogy mindenkit lehurrogj és csöndben tart?Esetleg még azt is megkérdezném tőled,hogy mire várjanak?A messiásra a feltámadásra,vagy a jobbikra?

Válasz ·

· 2 órája

Zsolt Egy Ironikus Székely · Kiemelt hozzászóló · Itt dolgozik: HP

Mi a három felesleges dolog a világban?

A válasz:

1.) a férfi csöcse

2.) a pápa p@cse és a

3.) a szakszervezet.

Válasz ·

· 2 órája


További 3 bejegyzés megtekintése

Magyar Vagyok · Kiemelt hozzászóló · Kazán mester, Kazánfűtő és gázóra leolvasó · 156 követő

Kivonult a hitgyüli a megmondó emberek és az olcsó zsoldos banda? - mert épeszű magyar tuti nincs ott egy sem!

Válasz ·

· 21 · 8 órája


Olga Longvinova

2. frissítés: a Jobbik szolidáris a tüntetőkkel

Forrás: [link] ĚLJEN!

Válasz ·

· 1 · 3 órája

Emese Littvay · Kiemelt hozzászóló · Budapest, Hungary

Olga Longvinova Elég szomorú, hogy a Jobbik szolidáris a tüntetőkkel. A Jobbikban a munkaügyekért felelős képviselő úgy látszik nincsen tisztában azzal, amivel egyetért ő is és a pártja is. Ma Mo-on nem csak azok részesülnek korkedvezményes nyugdíjban, akik valóban veszélyes, nagyon megterhelő munkát végeznek, hanem a kommunizmus örökségeként az ún. rendszerkedvenc munkakörökben dolgozók is. Mivel szövőnők, bányászok talán már elvétve sincsenek az országban, a többi szakmáról bármelyikről elmondható, hogy kicsinálja az embereket. Pl. egy útépítő munkás, aki nyáron a 40 fokos hőségben dolgozik. De a katona, a rendőr ugyan már miért mehessen el 48-50 éves korában nyugdíjba? Hogy azután visszamenjen és nyugdíjasként ott folytassa, ahol abbahagyta? Egyszer végre rendet kell tenni az országban.

Válasz ·

· 6 · 2 órája

Magyar Vagyok · Kiemelt hozzászóló · Kazán mester, Kazánfűtő és gázóra leolvasó · 156 követő

Olga Longvinova - az én véleményem nem a jobbik véleménye. Örvendtem :)

2014. dec. 15. 19:15
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem részben igazad van kérdező. Valószínű, hogy azért van, mert a Fidesz is beállt a ruszkik mellé, a Jobbikkal egyetemben.


Ami számomra érdekes, hogy most megszavazta szinte minden párt az M0-ás fizetőssé tételét és a Kurucon egy szó sincs eddig még róla leírva..


Pontosabban most látom, hogy felkerült valami MTI-s hír, de nem mondják nagy pofával, hogy ki szavazta meg és ki nem. Na, ezért kell olvasni több híroldalt is egyszerre.

2014. dec. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Pedig én úgy tudom inkább fikázzák, kritizálják őket.

Bár amióta az elején a balliberátorok kissé meglovagolták a tüntetéseket lehet azóta vegyes érzelmekkel írogatnak a dologról.

2014. dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3: Jó a hozzászólók az ország legbutább emberei közül kerülnek ki, nem kell ezen felháborodni. Szinte minden oldalon így van, még az Origón is (ahonnan egyébként már letiltottak négyszer, pedig semmi provokatívat nem írtam).
2014. dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"nem kell ezen felháborodni. Szinte minden oldalon így van,"


Ez tényleg így van.

Lehetne "reklámozni" nem széljobb oldalt is ahol szintén a legprimitívebb, alpáribb, trágárabb, bunkóbb alakok írogatnak általában.

2014. dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

és persze itt a gyk-t se hagyd ki, mert ez is egy fax oldal


amikor budapesti autonómiáról írnak, vagy a 3-as metró felújítása azért nem tetszik, mert ott csak prolik laknak és inkább ülj a porsédba, ha meg nem , akkor proli vagy stb


aki nem tud útdíjat fizetni, adja el a kocsiját stb


igen egy tanulmány kimutatta, hogy a kommentelők agresszív pszichopaták:


[link]

2014. dec. 15. 19:34
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

"Lehetne "reklámozni" nem széljobb oldalt is ahol szintén a legprimitívebb, alpáribb, trágárabb, bunkóbb alakok írogatnak általában."


444, Amerika Népszava

2014. dec. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért, mert mind a kettő oroszpárti és egyfolytában arról pofáznak és az a mániájuk, hogy az illumináti erők a szent elnyomó monarchia ellen törnek, mint a Majdanon, stb.


Egy kézből etetik őket (Putyin).

2014. dec. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!