Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar egészségügyben...

A magyar egészségügyben várható valamiféle javulás?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés engem legfőképpen azért foglalkoztat, mert az egészségügyben szeretnék dolgozni a későbbiekben. 18 éves vagyok, és olyan beállítottságú vagyok, hogy nem nagyon tudom elképzelni magam máshol. Úgy gondolom , hogy az egészségügy egy nagyon fontos kérdés, és sajnos azt hallom/tapasztalom , hogy a dolgozók nincsenek rendesen kifizetve, hogy tömegesen hagyják el az országot, illetve a kórházak felszereltsége és állapota sem túl fényes. Véleményem szerint, nagyon fontos lenne, hogy a kormány többet törődjön ezzel a dologgal, hiszen ha ennyi egészségügyi alkalmazott elmegy külföldre dolgozni , akkor nem lesz ki ellátja a betegeket, így ez a probléma nem csak az eü.-s dolgozókat érinti, hanem szinte mindenkit.

Tehát a kérdés adott , hogy tervez -e a kormány ennek érdekében valamiféle lépéseket tenni?



2014. dec. 17. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Amíg a Fidesz lesz kormányon túl sok jóra neszámíts.
2014. dec. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kormány inkább rontja az egészségügyet, csak a magán kórházak a fontosak.
2014. dec. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyilvánvalóan annyi magánkórház nem fog tudni létrejönni, hogy mindenkit eltudjon látni, és az is egyértelmű, hogy nem túl nagy az a réteg aki azt meg is tudja fizetni.
2014. dec. 17. 17:43
 4/7 anonim ***** válasza:
a Jobbik politikája tetszik, mivel csak neki van szándékában változtatni az egészségügy rossz állapotán. Ja, és ők még nem is lopnak!
2014. dec. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt szerintem te is észrevetted már, hogy a Fideszt nem érdekli az egészségügy (sem). Aki beteg, dögöljön meg, aki szegény, dögöljön meg, aki rokkant, dögöljön meg, aki útban van, dögöljön meg. Szóval a közeljövőben én sajnos csak további romlást látok. Nagyon jó lenne, ha sok-sok olyan gondolkodású egészségügyi dolgozó lenne az országban, mint te, és ha tisztességesen meg is fizetnék a munkátokat.
2014. dec. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, sőt a Fidesz óta egyre rosszabb. Nemhogy inkább Orsós hipohonder lenne, nem pedig focidrukker.
2014. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Folyamatosan egyre rosszabb, függetlenül attól, hogy ki van kormányon. Mindkét maffiának az a célja, hogy fogyjon a magyar, így nem is tesznek semmit az egészségügy rendbetételéért.
2014. dec. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!