Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te is úgy gondolod, hogy a...

Te is úgy gondolod, hogy a Jobbikra főként a szimpatizánsai és azok mentalitása miatt nem szavaz sok ember?

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 11:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Azért lett fidesz 2/3, mert egy rakás lusta f@s*arc cseszett elmenni szavazni. Akik meg elmentek, azoknak a többségük idős ember volt, vagy pedig kivezényelt kisebbségi szavazók. A kialakult helyzet csakis ezeknek a lusta embereknek köszönhető, most meg sírnak, meg vonaglanak tüntetni. Szarrá melózom magam, de rá bírtam szánni magam mindhárom szavazásra ami az idén volt.

Aki pedig egy pártra szimpatizánsok alapján szavaz, az egyszerűen hülye. Aki egy pártról csak egyféle médium alapján alkot véleményt, ugyancsak hülye. Van egyébként 100x nagyobb gond az országban, mint a Jobbik nem létező nácizmusának szajkózása egy rakás agymosott szájából.

2014. dec. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"8, ha a többség annyira bízott volna a jobbikban, akkor nem 1 millió szavazójuk van és nem lett volna a fidesznek sem 2/3. ennyit erről...fejezd be az álmodozást..az csak a te vágyálmod, hogy a többség a jobbikban bízik csak. én nem. és sokan mások sem. 8 millióból közel 7 nem."

1. Először is, beszélj normálisan, a "fejezd be az álmodozást", és a "vágyálmod" eléggé személyeskedő.

2. Nézd meg, hogy egyre inkább nő a Jobbik támogatottsága, és kifejtettem, hogy a Fidesz most veszti el szavazóit, tavasszal magas volt a támogatottsága.

3. Az, hogy te nem bízol benne, a te dolgod, ettől még, amit leírtam igaz. Javaslom, nézz utána a programjuknak, vagy mondd meg, kire lehetne akkor szavazni.

2014. dec. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Elolvastam a programjuk. Egy 10 éves gyerek többre képes. Nem beszélve arról, hogy a program 90%-a megvalósíthatatlan források és észérvek hiányában. Szerintem inkább te nem olvastad a jobbik programját vagy k..ra nem értesz a közgazdasághoz.
2014. dec. 21. 15:59
 14/17 A kérdező kommentje:
11, köszönjük Emese. Nah, pont az ilyen prolik miatt nem szavaznak a Jobbikra az épeszű emberek.
2014. dec. 21. 16:02
 15/17 A kérdező kommentje:
Egyébként meg 8-as, ki a fene vagy te, hogy megmond, mit csináljak?! Úgy teszem fel a kérdést és úgy válaszolok, ahogyan én szeretnék. Ha személyeskedni akarok, azt is megtehetem. Id..ótákkal nem várhatod el, hogy normálisan beszéljek. De mondom, rátok jobberekre kár a szót pazarolni...Gazdasághoz nem értő su..tyerákok vagytok mind egy szálig.
2014. dec. 21. 16:05
 16/17 anonim ***** válasza:

Mint a liberálnyomikra is azért nem szavazok mert ilyen csőcselék hívei vannak mint te is kérdi.


Kész csőd volt a regnálásotok, és akkor még te hőzöngsz! :)

2014. dec. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"11, köszönjük Emese. Nah, pont az ilyen prolik miatt nem szavaznak a Jobbikra az épeszű emberek."


Látom nálad sem divat a mondandómban felvetett problémákra normális választ adni, sőt magát a problémát sem kell észrevenni. De magam sem értem, hogy miért lepődök meg újra és újra az egyre jobban degenerálódó magyar társadalmon? "Köszönjük Emese"...na ez egy tipikus rossz részeges válasz. Könnyebb egész nap a bárpultot támasztani és vedelni a piát? Végül is ha előkerül egy probléma, jobb felhajtani egy pohárkával és hőzöngeni, igaz?

2014. dec. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!