Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy Vona...

Mit szóltok ahhoz, hogy Vona egy parlamenti beszédben elismerte az ő programjával nyert a fidesz és az ő programját csinálja?

Figyelt kérdés

Elég tré program...érezzük 5 éve! :D

Jól megmutatja, milyen lenne egy jobbikos kormány: fidesz 2.0 = sz@r



2014. dec. 20. 11:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Ha a Jobbik kormányra kerül, ugyanezt csinálná.
2014. dec. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 bob76xd ***** válasza:
14%
Nagyot csalódtam a Jobbikban. A Jobbiknak megvalósíthatatlan programjai vannak, és nem köt koalíciót egyik párttal sem! A Jobbikot az irániak és az oroszok pénzelik, ezt sokan mondják. Én nem szeretem Magyarországot, nem szeretem a nyugat európát, és nem szeretem a Amerikai Egyesült Államokat sem! Nem szeretem a liberális konzervatív országokat, és nem szeretem az amerikai játékokat sem! Nekem elegem volt Magyarországból, azért van elegem, mert a magyarok nagyon buták és hülyék! Senki sem érti meg, hogy a baloldali liberális törpék eladták az országot és tönkre tették nyolc évig. Hamarosan elköltözök Magyarországról, és én Lengyelországba megyek. Mert a lengyelek nem olyanok mint az oroszok, és nem olyanok mint az amerikaiak! Ha nem tetszik Magyarország, el lehet menni külföldre.
2014. dec. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Sajnálom szegény Fideszt, hogy annyira síkhülyék mindenhez, hogy még programot is a Jobbiktól kell lopniuk.
2014. dec. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 bob76xd ***** válasza:
15%
A Fidesz is olyan mint az MSZP-sek, mivel szeretik becsapni az embereket és a becsületes embereket meg kirabolni. Gusztustalan féreg az egész politikus, nagyon s..rul esett nekem amit mondtak az embereknek. Gyurcsány és Orbán Viktor lett Vlagyimir Putyin pincsi kutyája. Én ezért nem szeretem a politikát, a politikusokat és az egész gazdaságot! Magyarország csődbe fog menni, ha a bukott baloldaliak és a jobbikosok kerülnek kormányra! Én ezért költözök Lengyelországba, mert a lengyelek nem hülyék és nem olyanok mint Gyurcsány, Bajnai és Orbán Viktor!
2014. dec. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3,,,arra nem térsz ki, hogy ez a jobbiktól lopott program,,,,a nyomorba dönti az országot...tehát a jobbik hozzánemértő, amit a szimpatizánsok sosem hittek el.
2014. dec. 20. 12:43
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
A trafikmutyit, az áfaemelést és a rengeteg új adót biztosan nem a Jobbiktól lopták. Ha így lenne, azzal pedig Vona sem büszkélkedne. A rezsicsökkentés viszont jobbikos kezdeményezés volt eredetileg.
2014. dec. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
FIDESZ=Jobbik=MSZP=DK !
2014. dec. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Azért van különbség a Jobbik programja, és a Fidesz kivitelezése között. Pl. a Jobbik a közmunkaprogramot fontosnak tartja, de azt szociálpolitikai, nem pedig foglalkoztatottsági kozmetikai adaléknak tartja. És körülbelül az összes átvett dolgot a Fidesz sz@rul csinálja. Remélem érthető kérdező! :)
2014. dec. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ne magyarázkodj utolsó...a program, ígyis-úgyis sz@r, akárhogy színezed.
2014. dec. 20. 15:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Úgy látom ezen az oldalon sok a birka !
2014. dec. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!