Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt olyan aki kiábrándult...

Volt olyan aki kiábrándult pártból ha igen miért és mit választott helyette?

Figyelt kérdés
Csak érdekel ha nem gond.

2014. dec. 20. 22:41
1 2
 1/11 Magyarmanó ***** válasza:
70%
Én kiábrándultam a Jobbikból, és azért mert vannak olyan politikusok akikben látok valami pozitívat, sőt..pl. Vona, de van olyan aki egyszerűen annyira radikálisan és sokszor szélsőségesen viselkedik, hogy az egész pártot lejáratja..jót tenne a Jobbiknak ha az történne vele, mint az LMP-vel (a nem oda illők elmennek, új pártot alapítanak.) Az LMP-t azóta kedvelem mióta a PM kivált belőlük és nem egy ultra liberális párt, hanem tényleges egy értelmesen gondolkozó, zöld párt, aminek indult annak idején..
2014. dec. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Magyarmanó ***** válasza:
92%
Elnézést a "lejáratos" embereket egy személynek írtam, nyilván több emberre gondoltam.
2014. dec. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát én spec a liberálisokból ábrándultam ki.

A marha nagy toleranciájukban csak a nemzeti érzést pusztítják gőzerővel.

Ja és a kedvencem ha nem értesz velük egyet hát elég alpári stílusban küldnek el melegebb éghajlatra.


Szánalmas képmutatók ezt sikerült a saját bőrömön megtapasztalni. Hát ennyit róluk.

A Jobbikban am látok én is fantáziát csak mondjuk az EU kérdését nem értem h most kilépünk v csak a feltételeket vizsgáljuk felül...

Láttam példát mind 2-re, passz.


Meg vannak erősebb nyilatkozatik amiből tényleg vissza kéne venni v másképp fogalmazni.

De ez csak 1 vélemény.

2014. dec. 20. 23:20
 4/11 Magyarmanó ***** válasza:
A liberálisok..a párt anno tetszett Liberálisok néven van ilyen ugye? őket a szimpatizánsaik miatt nem kedveltem soha például ezen a portálon rettenetes módban tudnak ócsárolni..a Jobbiknál meg a Fidesznél nekem is az Unióval valószemben állás nem tetszik.. a szembe megyünk az EU-val abból mi jövünk ki rosszul..vagy ki kell lépni a megfelelő pillanatban vagy beilleszkedni a jelenlegi felállás, hogy megpróbáljuk kioktatni nekem nem tetszik de ki tudja lehet OV-nak van igaza...mindenesetre számomra a Fidesz is ott vágja el magát, hogy az Unióval meg úgy az egész nyugattal szembe megy sokszor.
2014. dec. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Liberálisok néven van ilyen ugye?"


Van Fodor Gábor vezeti őket de én az irányvonalukra gondoltam. Mint pl van Konzervatív, Nemzeti Érzelmű,Liberális...

És nem azt mondtam h az EU-s hadakozásuk nem tetszik hanem h nem értem h mit aktnak pontosan.

Vona Gábor 1X mondta h vizsgálják felül a szerződést de de pl Novák Előd meg elégtett egy zászlót.


Érthető mire gondolok ?

2014. dec. 20. 23:34
 6/11 Magyarmanó ***** válasza:
Értem, szerintem egy véleményen vagyunk csak én nagyon rosszul fogalmazom meg amit akarok mondani :D
2014. dec. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 bob76xd ***** válasza:
Én korábban a fideszt pártoltam, de abból kiábrándultam, utána jött a jobbik, abból is kiábrándultam. Nekem elegem volt a politikából, hamarosan Lengyelországba költözök, és ott kezdek új életet. Én független vagyok, és az is maradok örökre. Az összes politikus hazudik, főleg a baloldaliak és a jobbikosok. Sok retardált f...fej van akik elhiszik amit Gyurcsány és Orbán Viktor mond. Vona Gábor hiába beszél az emberekhez, az emberek és én nem hiszek neki többé! Sok magyar orvos és diák elmegy külföldre új életet kezdeni. Én viszont elköltözök Lengyelországba, ahogy mondtam már.
2014. dec. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 bob76xd ***** válasza:
Engem hiába pontoznak le, akkor is igazam van! Én tényleg elköltözök Lengyelországba, és ott kezdek új életet. Én szakács szeretnék lenni, tanulni fogok és okos ügyes ember leszek. Bár tudom hogy ez nem ide tartozik, azért elmondtam a véleményemet mindenkinek.
2014. dec. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Anno, 2006 körül a Fideszből ábrándultam ki, szerintem magukra hagyták az embereket, nem tudtak egy új választást kierőszakolni anno Gyurcsányékból. 2008 óta a Jobbikkal szimpatizálok, úgy érzem a jelenlegi rendszerben jobb nincs, szerintem kéne adni nekik egy esélyt. Az elmúlt 25 év politikája megmutatta, mennyit ér.
2014. dec. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

bob76xd


Ne haragudj, hogy megkérdezem, de te tulajdonképpen csak trollkodsz itt az oldalon? :D

2014. dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!