Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Szegedi Csanadnak...

Szerintetek Szegedi Csanadnak jok a "megerzesei" a Jobbik tamogatottsagaval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 3. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Lehet rajta vitázni, de szerintem reális.
2010. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Erősen túlértékeli.
2010. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Éhes disznó makkal...
2010. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak mert nekem is ez a jelenlegi tippem.
2010. febr. 3. 18:55
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Álomvilág.
2010. febr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem reális. Egyre több olyan ember van aki azt mondja, hogy akik eddig kormányon voltak bebizonyították, hogy nem alkalmassak kormányzásra. A Jobbiknak is kell adni egy lehetőséget. Nekem személy szerint van egy olyan gyanúm, hogy élni fognak a lehetőséggel.
2010. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

Bírom a kétkedőket, pedig elég hogy ha csak itt az oldalon szétnéz az ember. 30-35% Jobbik minimum.

Aktivistákból szabályszerűen túljelentkezés van, és szinte minden lakossági fórumon telt ház.

2010. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%

"Bírom a kétkedőket, pedig elég hogy ha csak itt az oldalon szétnéz az ember. 30-35% Jobbik minimum."


Az EP-választás előtt kb. 80-90%-os volt a jobbikos fölény ezen az oldalon. Úgyhogy ha ebből indulunk ki, és már csak 30% a jobbikos itt, akkor a jobbik nem fog a parlamentbe jutni :)))


"Aktivistákból szabályszerűen túljelentkezés van, és szinte minden lakossági fórumon telt ház."


A helyedben nem örülnék, ha aktivistákból túljelentkezés van (= minden tehetségtelen idióta a párt körül tolong, mert azt reméli, hogy ha máshoz nem is ért, a politikából mggazdagodhat). Lelkes fiatal káderek tömeges beáramlására ráment már párt, ld. MSZP.


A teltházakról meg annyit, hogy a 2002-ben a parlamentből kieső MIÉP éveken át képes volt 50 ezres tömegeket csődíteni a Hősök terére, aztán semmire nem ment vele. Az MSZP sosem tudott összehozni egy értékelhető tüntetést, viszont megnyert 3 választást.


A Jobbik számára a nagy siker a 15% fölötti eredmény lenne, majd pedig a parlamentben maradás 2014-ben (az utóbbi a nehezebb a kettő közül).


Az, hogy Csanádka az "országot járva úgy érzi", hogy 30%-on van a jobbik, az elég vicces. Ez kb. olyan, mintha Mesterházy azzal büszkélkedne, hogy párttaggyűlésen úgy érezte, hogy 90%-on van az MSZP. A Jobbik-rendezvények közönsége nem reprezentatív minta az ország lakosságáról.

2010. febr. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy a nagy késleltetésű, netmentes tahók rajta vannak nagyon, és a Jobbik médiamesterei pont így ütemezték.
2010. febr. 5. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!