Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok szerint tulajdon...

A liberálisok szerint tulajdonképpen az EU egy jótét lélek, aki csak azért vette fel Magyarországot, hogy nekünk merő szívjóságból pénzt adjon?

Figyelt kérdés
Nagyon ez jön le, ahogy foggal-körömmel védelmezik, amikor valaki "bántani" merészeli.

2014. dec. 27. 11:14
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Most így nincs is kedvem erről vitatkozni, mert a kérdező nem sokat ért a dologhoz.


Például az Unió nem hoz törvényeket. Aztán a liberális nem azt jelenti, hogy "nem nacionalista". Tehát amíg a fogalmak terén nincs egyezés, akkor felesleges foglalkozni a témával.


Tehát az lenne a javallat, hogy a kuruttyinfón kívül lehetne más, kicsit tudományosabb, kevésbé összeesküvés-elméletfosó forrásokat is olvasgatni. :D

2014. dec. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

Rendben, menjünk bele a részletekbe. Az Európai Unió hoz törvényeket, és az európai unió igenis megszabhatja és meg is szabja egyes országok törvénykezését. Például a tész-nek is emiatt estek neki, hogy "embertelen", és jogharmonizációt lesz kénytelen a magyar kormány végrehajtani. Amúgy meg javaslom Lóránt Károly közgazdász értekezéseit, aki sokat van Brüsszelben, és elmondja, hogy a periféria országokból (pl. Magyarország és Kelet-Közép-Európa) ezer milliárd eurót szivattyúzik ki a nyugati oldala az EU-nak.


[link]

2014. dec. 28. 13:24
 23/43 anonim ***** válasza:

"-Mondták már hogy nem sok értelme van egy vitában eltolni a másik álláspontját az értelmetlenségbe? (Sokan szeretik ezt csinálni, de ez csak veszekedéshez vezet.)


- Igen, ezért nem is szoktam azt csinálni."


Akkor ez most szokatlan cselekedet tőled? - ;) Nem hinném!


A többit sokan elmondták, én is méltatlannak tartalak érvelésre, vitára, kedves kérdező. Szándékod nem a tájékozódás, hanem inkább a provokálás.


Mondhatsz akármit, lepontozhat, mindegy. Nem követem a kérdésed, így nem is jut el hozzám, és nem is válaszolok. Egy elvakult emberre nem fordítok több figyelmet, csak annyit, hogy megmondom neki, hogy elvakult.


Jöhetne itt akármilyen neves közgazdász, politikus, és mondhatná a valódi érveket, az sem győzne meg, ami meg itt csinálsz a gyk-n, vihar a biliben. Szánalom!

szevasz.

2014. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

"Egy elvakult emberre nem fordítok több figyelmet, csak annyit, hogy megmondom neki, hogy elvakult."


"Jöhetne itt akármilyen neves közgazdász, politikus, és mondhatná a valódi érveket, az sem győzne meg"


Rendben. Megtudtuk, ki az elvakult. :D

2014. dec. 28. 13:47
 25/43 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nekem írtad, de ez most rád vonatkozik, mivel én linkeltem egy közgazdászt.
2014. dec. 28. 13:47
 26/43 anonim ***** válasza:

A fent emlitett cikk tele van ostobasagokkal. Olyan szamokat ad ossze amiket nem lehet osszeadni.


A valosag ezzel szemben az hogy a termelo multik nem penzt visznek ki hanem penzt hoznak be.

2014. dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

Az EU-s pénz,nem jótékonysági adomány.


Mégis a fideszes politikus úgy kezelik:)))

Ezért tartják a markukat.

2014. dec. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Kérdező, az a szép ebben az egész kérdésben, hogy a Jobbikos csordaszellem hiánya miatt egy egész vitaképes hangnemet tudtál megütni 30 hsz után. Javaslom, ha tényleg érdemi vitát akarsz folytatni a jövőben, illetve netán valami kérdésre tényleg választ keresel, nem pedig egy kioktatást akarsz közzétenni kérdésnek álcázva, akkor normális hangnemben tegyél fel újra egy erre a témára mutató kérdést. Határozottan fejlődőképes vagy. Gratula.
2014. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

"Jobbikos csordaszellem"


Arról ne is beszéljünk, ha egy nem Jobbikosnak érvekkel és adatokkal állok elő (témakörtől függően) akkor náciz, lepontoz, moderáltat. Amint fentebb ideidéztem, az tipikus példája a melldöngetésnek és elvakultságnak.

2014. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Ez pusztan azert van mert a jobbikos "erveknek es adatoknak" altalaban semmi kozuk a valosaghoz.
2014. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!