Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha könnyen érvényesülni...

Ha könnyen érvényesülni akarsz a gazdasági életben nyilvánvaló, hogy valamennyire közel kell kerülj a Fideszhez, de nem gondolják ezt már túl sokan?

Figyelt kérdés

És ebből ered -e a mostani Fidesz-csoportok ellenségeskedése egymással?

Ha ennyi csoport a Fidesz mögé áll, elkerülhetetlen hogy valakinek kevesebb jut, és ellenérdek lesz. Hogyan látjátok?



2014. dec. 30. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha arról beszélünk, hogy ki szállítsa a kenyeret egy helyre, én vagy te, akkor lehet szó ilyesmi vitáról, de azon belül is lehet egészséges versengésről beszélni, amely nélkül nincs fejlődés. Viszont ha arról beszélünk, hogy én kitaláltam egy módszert, amivel valahogy megfelezem a kenyér szállításának a költségét, akkor állva maradtál. És akkor nincs kérdés, hogy kinek van igaza.
2014. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A gazdasági életben, nincs könnyű érvényesülés.
2014. dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!