Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A politikusok mikor lesznek...

A politikusok mikor lesznek elszámoltatva a sok mutyiért?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ugyan ki lenne az aki számon kéri? mindenki korrupt.

talán a nép tehetne valamit de ahhoz összefogás kellene, de a magyar pont nem az a faj.

Majd Isten számon kéri, de valószínű már őt is lefizették.:D

2015. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Előbb az orvosokat kéne.Az állami klinikára be sem enged feküdni,műtétre míg nem rakol a zsebébe több százezret. Persze a kórház több havi számlával elvan maradva,a szolgáltatóknak,amit az adónkból talán rendeznek. És még fenyegetőznek-megyünk külföldre.Így is túl vannak fizetve.Adómentesen több milliókat kapnak.Ez nem mutyi???
2015. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es. Engem sérvvel műtöttek az állami kórházban, és egy fillért sem adtam egyetlen orvosnak vagy nővérnek sem.
2015. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

. Engem sérvvel műtöttek

Az akut volt,próbálj csípő,térd protézissel. Ezt én tudom.

2015. jan. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, észrevetted-e, hogy a politikusok hozzák a törvényeket, nem egyszer akár 1 cimbora kedvéért is módosítva.

Most tedd fel újra a kérdésed és ennek tükrében próbálj meg választ adni rá.

2015. jan. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!