Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik elhagyták a Jobbikot? Miért? És melyik más párthoz pártolt, ha szabad tudni?

Figyelt kérdés

#FIDESZ #Jobbik #baloldal #pártelhagyás
2015. jan. 3. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Sosem voltam kimondottan jobbikos, csak rájuk szavaztam. (aki szerint ez ugyan az, írjon privátban és ott leírom szerintem miért nem) De egyre távolodok el tőlük, b ár ez leginkább annak köszönhető, hogy nem figyelem a politikát. És nem pártoltam át másik párthoz, csupán őket is próbálom külső szemmel nézni, nem elfogultan.
2015. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

LMP-hez pártoltam, pedig 2006-ban még én is tüntettem és a Jobbikra szavaztam. Azóta viszont lagymatag izé lett az egész.


Az LMP pedig a legkisebb rossz a parlamentben. Ha indulna egy igazi keményvonalas szélsőjobboldali párt, akkor simán rájuk szavaznék.

2015. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért mert kiderült hogy a nagy nemzetradikális dolog csak álarc volt közben meg iszlámokkal meg komcsikkal paktálgatnak, és kilóra adnák el az országot ha ők kerülnének hatalomra.
2015. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sokaknak elképzelhetetlen, hogy Jobbikosból LMP-s legyen. Szerintem pedig nem.Nekem is az LMP a legszimpibb most.
2015. jan. 3. 20:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem sok jobbikosból LMP-s ismerősöm van, nem elképzelhetetlen a dolog...
2015. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jobbikos vagyok, már csak azért sem lennék LMP-s, mert azt olvastam, hogy szerintük a magyar népnek kell a bevándorlókhoz alkalmazkodnia.
2015. jan. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Régen jobbikos voltam. Aztán elkezdtem mérlegelni és rájöttem, h igazából én ezeket az eszméket nem vagyok hajlandó vallani.
2015. jan. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen eszmék?
2015. jan. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 lolek válasza:
egy jobbikosból lmp-s?az szinte lehetetlen! max az hogy az illető nem volt jobbikos sosem.két ellen táborról beszélünk.míg az lmp egy liberális unios párt addig a jobbik nemzeti.
2015. jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Márpedig mint látod...nem elképzelhetetlen, hogy valaki jobbikosból lmp-s legyen...főleg, hogy az átlag magyar szavazó nem eszmerendszer, hanem szimpátia és legkisebb rossz alapján szavaz.
2015. jan. 4. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!