Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nagymamát hogyan szoktathatn...

A nagymamát hogyan szoktathatnám le Gyurcsányról?

Figyelt kérdés

Állandóan ajnározza.


Emlékszem, mikor kicsi voltam, akkor is mindig mondta, kisfiam, az MSZP-re kell szavazni, aki a Fideszre szavaz c_gánypárti , mert Orbán egy c_gány.

Akkoriban a szüleim nagy Fideszesek voltak, azóta kiábrándultak belőle.


Most meg DK DK DK DK, a Gyurcsány Ferenc így meg úgy....stb

Pedig a múltkor kitöröltem az ATV-t a tévéjéből.


Meg azt mondta, hogyha a Jobbikra szavazok, akkor el se menjek hozzá többet.

Pedig arra szavaztam, csak ő ezt nem tudja.



2015. jan. 5. 17:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%
A nagymamád jól látja a dolgokat !
2015. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Dehogy látja jól.

Gyurcsányra azért szavaz, mert azt hiszi több lesz a nyugdíja.

Pedig, így is bőven átlag feletti a nyugdíja, sokan nem is keresnek ennyi pénzt.

2015. jan. 5. 17:40
 3/22 anonim ***** válasza:
27%

És a Jobbik honnan tudod hogy jobb ? Jelenleg nincs olyan part, ami jo lenne...

A Jobbik most amugy is nagyon meno a fiatalok koreben... Eleg undorito!

2015. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod leszoktatni. Én személyesen ismertem az LMP-s indulót a körzetünkbe és mondtam mamámnak hogy szavazzon rá, mert tényleg ismerem és értelmes, megbízható stb stb. De ő is MSZP, MSZP, MSZP.


Olyan időben éltek, amikor balra kellett szavazni, ezt szokták meg. Hagyd, amúgy sem tudsz megváltoztatni 60-70 év politikai gondolkodásmódot hirtelen.

2015. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

"kitöröltem az ATV-t a tévéjébôl"....omg lol


Sztem vesszél össze a nagymamáddal idióta politikai pártok miatt, utána biztos jobban érzed majd magad (y)

2015. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%

"És a Jobbik honnan tudod hogy jobb"

és te honnan tudod hogy rosszabb?

2015. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
53%
Ha valakinek egész életében baj van/volt a "fejével", ott nincs mód az elmebetegség leszoktatásáról!
2015. jan. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem veszek össze vele, ezért nem árulom el neki, hogy kikre szavaztam.


Csak, néha olyan kiábrándító, hogy, amikor elmegyek azzal kezdi "a Gyurcsány Ferenc miniszterelnök úr szerint....a Gyurcsány elnök azt mondta...."

2015. jan. 5. 17:55
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
Nemlehet hogy azért szavaznak az Öregek az MSZP re mert az MSZP megcsinálta a MANYUP pénztárakat és adott nekik 4-5 % nyugdíjemelést évente? a Fidesz meg ellopta a MANYUP pénzeket és csak 1.8 %-ot ígér de mire kifizetik lehet hogy csak 1% lesz, de a kormánytagok 30%-os fizetésemelést kaptak most is titokban.
2015. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Vadkan01 ***** válasza:
100%
Mond azt neki, hogy élő gyerekeket eszik. Orbánnak igazából 20 gyereke volt, de ma már csak 6, mert ezzel fizet, hogy kormányon maradhasson, de a többit nem akarja odaadni, ezért vannak a tüntetések, hogy a maradékot erőszakkal vegye el. Na jó sztori?
2015. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!