Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki hogy látja? A stadion...

Ki hogy látja? A stadion építéseket leállítani és azt a pénzt az oktatásba és egészségügybe tenni Illetve a politikusokat elszámoltatni

Figyelt kérdés
2015. jan. 11. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Még mit nem? Mindent a kedves vezetöért!!!!!!
2015. jan. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Stadionokat el se kellett volna kezdeni. Én azt mondom hogyha egy stadiont már elkezdtek akkor inkább fejezzék be (mert amúgy teljesen elpazarolnánk az eddigi pénzt), de többet ne építsenek.
2015. jan. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
SZerintem minkább állítsanak le egy félkész fölösleges hülyeséget, mert legalább a maradék pénzt ne pazarolják el.
2015. jan. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amíg épülnek stadionok addig legalább lesz hol dolgozni a sok felesleges diplomásnak. Mert ennyi diplomást úgy se tart el egy ország. De az egészségügyre lehetne költeni bőven.
2015. jan. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2014-től 2016-ig, vagyis 3 év alatt 26 milliárdot költenek stadionfejlesztésre. Ez éves átlagban kevesebb mint 9 milliárd. Ez az összeg az oktatásban vagy az egészségügyben egyszerűen nem tétel...

Ezzel nem azt mondom, hogy szívvel-lélekkel a stadionépítések mellett vagyok, de azt látni kell, hogy nem ezen a pénzen múlik az ország jóléte.

2015. jan. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!