Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik magyar politikust...

Melyik magyar politikust tartod hitelesnek abból a pártból amelyiket nem kedvelsz?

Figyelt kérdés
Az ember a kedvenc pártjával elfogult, de olyan pártból, amely ideológiáját, koncepcióját az ember nem kedveli, de egyik politikusát hitelesnek tartja, azt jelenti, hogy olyannak kellene lennie minden magyar politikusnak. Melyik ez számodra?
2015. jan. 27. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem így van, mert hogyan tartasz valakit hitelesnek, aki közben egy olyan pártot képvisel, amit hiteltelennek tartasz?
2015. jan. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Thürmer Gyula
2015. jan. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Jobbikosként nem tudok mondani ilyet, viszont a teljes elfogulatlanság beszél belőlem, hogy Volner János a legszimpatikusabb politikus hazánkban:


https://www.youtube.com/watch?v=Fvf0T_3pFOQ


Így nem beszél se Orbán, se Gyurcsány.

2015. jan. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Orbán Viktor
2015. jan. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a támogatott pártom természetesen a Jobbik. Az LMP-ből Schiffert tartom hitelesnek, de abban a pártban több értelmes nincs is, és nem is volt, mind hiteltelen, alamuszi alak, akik nagyon gátlástalanul lavíroznak/tak a pártok között.


A Fideszből Ángyánt tartottam a leghitelesebbnek, de tudvalevő, hogy a földtörvény megszavazása miatt kilépett a pártból. Sajnálatos, hogy nem ő a miniszter, mert szerintem ő erre a legalkalmasabb, valóban a vidék és a gazdák érdekét képviselte, és képviseli mai napig is.

Ebben a félévben az ELTE-n tartott minden kedden egy előadást, pont akkor, amikor nekem nem volt semmi órám, így azt mindig látogattam. Elképesztő ember.

2015. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!