Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarországi liberálisok...

A magyarországi liberálisok miért támogatják a magyarok kivándorlását és a külföldiek bevándorlását?

Figyelt kérdés

Például a Fókuszban rendszeresen lehet látni ,hogy külföld,5x annyi fizetés, jólét,gazdagság,bejött neki, éljen menjünk ki mind.

E mellett: nem rekeszthetünk ki senkit, bemutatnak afrikai,közel keleti orvosokat akik itt élnek és dolgoznak nálunk, és hogy ők csupa jót hoznak az országnak, nekik is helyük van itt.

Én itt már nem látom a liberalizmust, ez túlmegy azon, tehát még az oké, hogy a bevándorlást támogatják propagandaszerűen, na de a kivándorlás nekik miért érdekük?Miért nem mutatják be,hogy remek munka ajánlatot kapott és prostitúcióra kényszerítették, vagy hogy kiment és elvesztette azt is amije volt?

Mire ez az egyoldalúság?


2015. febr. 1. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, hogy miért kell összemosni az EU-n belüli szabad munkaerő áramlást az Unión kívüli bevándorlással.
2015. febr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Ne keress bennük logikát.
2015. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj, de ha egy bevándorló orvosként akar dolgozni Magyarországon, (és nem a szociális hálón élősködni) akkor én tárt karokkal várom...
2015. febr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Prostitúcióra kényszerítős rengeteg volt már az elmúlt évben (talán több is, a "milyen jó, hogy elhúztam innen" kategóriánál, de legalább annyi), arról meg te szívesen nyilatkoznál, hogy kimentél és elvesztetted mindened? Naugye...

Gondolkodjunk is már el egy picit az élet működésén mielőtt habzó szájjal liberálisozunk/jobbikosozunk/stb...

2015. febr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Csakhogy bemutatnak 2 fekete orvost, és akkor hurrá mert mind orvos és ez jó nekünk.Támogatom.

De mikor idejönnek és hasonló életvitelt folytatnak mint a romák, az már nem olyan jó, márpedig a pozitív általánosítás is általánosítás és jól tudjuk,hogy nem mind orvosnak jön ide.

2015. febr. 1. 14:27
 6/9 A kérdező kommentje:

4-es!


Igenis belehet mutatni,hogy ott sincs kolbászból a kerítés, szép és jó ha valakinek bejön az élet, de ha a valóságot nézzük abban benne van a sikertelenség is, illene erről is beszélni.

(az apró betűs rész)

2015. febr. 1. 14:29
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

# 6/6 ma 14:29


A Fókuszt milyen rendszeresen nézed? _MINDIG_ személyriport van benne egy téma körül, ha nem nyilatkozik senki olyan, aki elvesztette mindenét, azt hogy járják körül? De arról is volt szó elég sokszor, hogy nyelvtudás nélkül ne menjenek ki, illetve az se árt, ha már van valami szakma a kezükben. Az teljesen irreális elvárás, hogy kb. 5-10 percben mindent, minden oldalról bemutassanak, főleg ha nincs ki beszéljen róla. Mert számomra (és szerintem rengeteg más ember számára) az pláne hitelhetelen és nevetséges lenne, ha 1-1 ilyen riport után Gipsz Jakab műsorvezető benyögne két mondatot, hogy odakint sincs kolbászból a kerítés, meg óvatosan, mindened elvesztheted. Azt ne mondd, hogy neked ez hiteles lenne.

2015. febr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, egyfelől ennek kevés köze van a liberalizmushoz, sokkal inkább a pillanatnyi propagandához.

Azt is tudhatnád, hogy a média híreit nem lehet szó szerint tekinteni, különösen nem egy bulvárműsorét. Ezen túlmenően az élet sokszínű, tehát minden esetre találhatsz példát, ha nagyon keresel. De ezeket mint kizárólagosságot beállítani, lehet hogy kimeríti a téveszmék terjesztése fogalmát.

2015. febr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pont azért támogatják mert liberálisok.
2020. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!