Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az összes baloldali "fantazmag...

Az összes baloldali "fantazmagória" igaz lehet Orbánról?

Figyelt kérdés

Ma amiket Simicska elmondott, ha csak a fele igaz, akkor nagyobb sz.rban vagyunk mint hittem! Mert most először volt jobboldalról egy olyan igazi komoly ismert személy, aki igazolta az összes korábban üres baloldali fecsegésnek tűnő állítást! De most komolyan minden ott van: maffiamódszerek, sajtószabadság felszámolása, diktatórikussá váló Orbán rendszer, ezt ma mind beismerte Simicska, márpedig ha ő mondja, akkor az valószínűleg igaz is.


Akkor most ez azt jelenti, hogy végig az MSZP-nek meg Gyurcsánynak volt igaza a Fideszről és Orbánról?


2015. febr. 6. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Kölcsönösen igazuk van egymásról, ahogy ezt minden nem elvakult hívő tudta eddig is. Egyik kutya, másik eb. A két jómadár akár egymás cellatársa is lehetne...
2015. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Ezt eddig is lehetett látni egy ideig érthető volt, de most kezdenek elszállni maguktól.
2015. febr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Aki ezeket eddig nem látta, az elég naiv és tudatlan ember.
2015. febr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem igazak ! Simicska meg csak letestnedvezte Orbánt, semmimást sem mondott. Most már úgysem fogjuk nézni a Hírt Tv-T :P

Megy a lecsóba!

2015. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%

"maffiamódszerek, sajtószabadság felszámolása, diktatórikussá váló Orbán rendszer, ezt ma mind beismerte Simicska"


Belinkelnéd hol mondott ilyesmit Simicska? Mert szerintem csak kiakadt a megemelt reklámadó miatt.

2015. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

[link]


pl: "Hiszi vagy sem: az én szövetkezésem Orbánnal abból indult ki, hogy le akartuk bontani a diktatúrát és a posztkommunista rendszert. Kiderült, hogy ez nem egy egyszerű dolog, ezen melózni kell.


De az k*rvára nem volt benne ebben a szövetkezésben, hogy felépítünk helyette egy másik diktatúrát. Ebben én nem vagyok partner"


vagy egy másikból:


"Ismerem ennek a történetnek a szereplőit, tudom mire képesek. De igazából nem félek, csak amikor az az újságíró hívott, épp útban voltam a kocsival a szerkesztőség felé; még nagyon zaklatottan éreztem magam, és akkor mondtam, hogy persze, akár le is lőhetnek. Amúgy ez tényleg benne van a pakliban, de ettől még nem félek. Ez egy kemény világ. Röhögjön csak ki, de én egy elkötelezett demokrata vagyok. Ku*vára nem tetszik az, ahogy és amilyen módszerekkel ezek a fiúk intézik a dolgaikat ebben az országban."


"Tavaly áprilisban a választások után leültünk és elmondta az elképzeléseit. Ennek a részleteibe nem fogok belemenni, de nem tetszett a dolog. Én erre azt mondtam neki, hogy ebben én nem akarok partner lenni. Azóta durvultak el az események." -ezt Orbán önkényuralmi törekvéseiről mondta.

2015. febr. 6. 21:18
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Most nem azért, de ha ezeket neked mondani kellett ahhoz, hogy elhidd, mert te magadtól nem vagy képes ilyesmit észrevenni, akkor csak sajnálni tudlak.
2015. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Teljesen más, amikor azt érzed, hogy valami nincs rendben az egészségeddel, meg teljesen más, amikor az orvos közli, hogy ön rákos, ha érted a célzást. Eddig is lehetett érezni, hogy csöndben épülget egy Orbán rendszer, de teljesen más, amikor az egyik kvázi bizalmi embere ismeri be, és nem valami kis önkormányzati képviselő, vagy kiebrudalt államtitkár, hanem a Fidesz vezető (most már csak volt) médiamogulja mondta ezeket! Na most ez egy az egyben igazolja, az összes baloldal által állított "rémképet" is.

Innentől kezdve e téren nem lehet védeni a Fideszt, ez közel akkora csapás rájuk nézve, mint az ominózus őszödi beszéd volt az MSZP-re.

2015. febr. 6. 21:35
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
Most csak nagyon be van pöccenve Simicska Lajos, mert dühös. Erre nem számított, ilyenkor beszél mindent össze vissza.
2015. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Á! Valami "őszödi böszmebeszéd" alakul!...
2015. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!