Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha tehetnéd kitakarítanád az...

Ha tehetnéd kitakarítanád az összes politikust? Megvonnád-e a mentelmi jogukat?

Figyelt kérdés

Azt értem ez alatt, hogy számon kérni mindegyiket, párttól függetlenül, hogy számoljon el a politikai karrierjével és azt, hogy a választóknak mennyire tett eleget. Számoljon el azzal, hogy a haverjai és saját zsebét mennyire tömte tele!

A legfontosabb, hogy miért hazudnak állandóan!


2010. febr. 11. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egy érdekesebb módszert alkalmaznék: a jobboldali mennyire volt jobboldali, a baloldali mennyire volt baloldali, a liberális mennyire volt liberális, és a konzervatív mennyire volt konzervatív. Ha azt tudta adni, amit ígért, oké. Elegem van, hogy teljesen felcserélődött a politikai jobb és politikai bal, és olyanok verik a mellüket, hogy ők polgári keresztények, akiket Márai a lakásába nem engedett volna be, ellenben a szocdemek két kézzel kaptak volna utánuk, és fordítva. Ja, és természetesen a parlamenten kívüli pártok képviselőivel is elbeszélgetnék, hogy felfogták e, hogy többpártrendszer, kapitalizmus, és globális világ van.
2010. febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha valóban az összes politikusról lenne szó, pártállástól függetlenül, mindenképpen. Viszont úgy látom, hogy a nagy politikában ez a nagy csinnadrattával beharangozott elszámoltatósdi csak humbug. Azok, akik ezzel kampányolnak, egyrészt nem beszélnek saját szerecsenjeikről, másrészt pedig vannak olyan pártok, akik a közélet kitisztításáról, a mentelmi jog felfüggesztéséről beszélnek, de közben bűncselekményt elkövető, és perbe fogott embereket próbálnak a mentelmi jog segítségével kihúzni a büntetés alól.


Tehát vagy legyen mindenkire érvényes az elszámoltathatóság, vagy senkire sem.

2010. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindenki számoljon el egyértelmű! Sőt én nem csak őket számoltatnám el, hanem magyarázza már nekem meg valaki, hogy lehet alig pár év alatt milliárdos vállalkozó valaki a semmiből a közbeszerzési pénzekből. A legnagyobb kifizetés pont ez. Irreálisan drága és teljesen hülyeség a rendszer és legtöbbször előre lefutott!
2010. febr. 11. 16:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
mentelmi jog, felfüggesztve és akinek "vaj van a fején", életfogytiglan... KŐBÁNYA. (kőfejtés)
2010. febr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sőt még a rokonai vagyonával is felelnie kellene a hibás tetteiért.
2010. febr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!