Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor azért ilyen sikeres...

Vona Gábor azért ilyen sikeres, mert Orbán volt a mestere?

Figyelt kérdés

[link]


Be kell vallani, hogy a Jobbik elég sikeres lett.Vona nagy ügyes propagandista.


Szerintem ezt mind Orbántól tanulta, hisz a tanítványa volt, aki később úgymond "átállt a sötét oldalra" és mestere ellen fordult.


Kb, mint Obi-Wan Kenobi meg Anakin Skywalker.



2015. febr. 17. 10:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%

Részben igen. De sok tapasztalatlan, cigánygyűlölő is a híveivé lesz. Nem veszik észre, hogy amit mond, ügyes propaganda, amiből semmit nem tudna megvalósítani.

Nem a nemzet érdekeit nézi, mert akkor nem imádná Putyint.

2015. febr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%

Mert a pártjának a programja a kisember problémáiról szól. Mindenki magáénak érez belőle valamit. Ezt egyszerűen csak azok tagadják, akik még nem szembesültek pl. egy borsodi lakost érintő problémával (bűnöző romák), vagy akiből a sz@rt is kihajtják a munkahelyén fillérekért.

Meg mit is éreznék magaménak pl. egy mszp programból? Hogy nincs demokrácia? Igen ez tényleg égető, főleg, hogy a hiányát nem is érezzük. Vagy, hogy be kell engedni az országba minden menekültet? Még a magyarnak sincs munka, az ország kapacitása meg szinte arra sem elég, hogy önmagunkat a nullára hozzuk ki költségvetés terén. Nem beszélve arról, hogy kérdéses a beilleszkedésük a nyugati példák alapján. Egyébként akik szerint a Jobbik programja nem kivitelezhető, az írna nekem egyetlen példát arról a kormányról, akiknek a programja egyértelműen kivitelezhető volt, és ez meglátszik az életszínvonalunkon is?

2015. febr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%

Ha annyira sikeres lenne, már tavaly vitte volna a választásokat, de nem csináltak semmit négy éven keresztül.

2006-2010 között bezzeg tudtak nyomulni az utcán, amikor még nem voltak a bársonyszékekben a kényelmes, milliós fizetésekért.


Amúgy az MSZP és a Fidesz mellett nem túl nagy szám sikeresnek lenni...

2015. febr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

Vona azért sikeres, mert a többiek balfa.zok.

Ennyi a nagy titok.

2015. febr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%
A Jobbik nem volt sikeres és nem is lesz soha! Jobb lenne, ha ezt sok hozzád hasonló elvakult ember is felfogná.. Tanulj meg kicsit gondolkodni és rájössz, hogy miért van így.
2015. febr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%

2:

"Egyébként akik szerint a Jobbik programja nem kivitelezhető, az írna nekem egyetlen példát arról a kormányról, akiknek a programja egyértelműen kivitelezhető volt, és ez meglátszik az életszínvonalunkon is?"


Nincs ilyen. De akkor mi a különbség a Jobbik és a többi párt között?

2015. febr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, honnan szeded, hogy a személyes tanítványa, meg mestere volt?

Nem is találkoztak azelőtt, nem is ismerték egymást.

Nézz utána!


Ez a star war-s os hasonlat is nevetséges, köze sincs a valósághoz.

2015. febr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%
Azért az bizonyítja a sikerét hogy a anno összefogott maffiabaloldal is alig tudta megelőzni!
2015. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, te hol olvastad, hogy a tanítványa volt?

Ki mondta neked?


Akik lepontoztak, talán tudnak egy forrást, miszerint a közvetlen közelében dolgozott volna valaha, mint pl. Lázár János vagy Szíjjártó Péter?


Mert ilyen nem volt.


Miért kell hazugságot terjeszteni?



Várom a bizonyítékokat.

2015. febr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%

6:


Mint már leírtam, nagy részben a kisember problémáira keresnek válaszokat. Igaz, hogy némelyik kifogásolható, de más pártoknál csak azt láttam, hogy a demokrácia így meg úgy, meg a félelem így meg úgy, vagy csak annyiról szól az egész, hogy folytatjuk amit elkezdtünk. Szerintem itt a különbség.

2015. febr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!