Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tekintve, hogy tegnap volt a...

Tekintve, hogy tegnap volt a kommunizmus emléknapja és olvasva a fidesz "komcsi" ellenes beszédeit, eszembejutott a kérdés: A fidesz-kdnp még hányszor fogja megvédeni a kommunizmus ügynökeit?

Figyelt kérdés

E-cikk szerint 6. alkalomnál tartunk, hogy a fidesz-kdnp leszavazza, tartózkodik az ügynök lista nyilvánosságra hozatalától.

[link]



2015. febr. 26. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó sokáig.
2015. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Tegnap nem a kommunizmus emléknapja volt.
2015. febr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elnézést, fáradt vagyok és kihagytam egy szót. kommunizmus *áldozatainak* emléknapját akartam írni (még pontosabban) *a kommunista diktatúrák áldozatainak emléknapja*
2015. febr. 26. 21:59
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a múlt heti "ellenforradalmi" emlékmű átadása jutott eszembe...
2015. febr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 noname152678 ***** válasza:
Ez ugy van hogy ezek a nagy politikusok bar nem latszik de mindig ugyanazon szemelyek altal vannak iranyitva es ezek a szemelyek nem akarjak hogy megtudja a tobbseg hogy ugyanazok iranyitjak sz orszagot mint regen es ezert inkabb titkoljak... Szerintem orban is maga szivevel megtenne hogy kipakol mindent az asztalra de o se annyira hulye hogy megtegye mert azonnal eltunne a politikabol aztan ha folytatna akkor a csaladjaval eggyutt az elok sorabol is. Szoval inkabb kussol es csinalja amit a felsobb iranyitas mondd neki
2015. febr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Orbán Viktor apósa, feleségének, Lévai Anikónak az édesapja, Lévai István állambiztonsági ügynök volt. Kell ennél több indok? Persze még jó néhányan csücsülnek a Parlamentben a Fidesz-MSZP-DK-EGYÜTT-KÜLÖN-MLP padsoraiban is, ill. az ő hozzátartozóik.
2015. febr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 electroman75 ***** válasza:
Kár hogy a politikusainkon nincs visszapillantó tükör! Időnként hátra nézhetnének, hogy emlékezzenek róla, honnan is jöttek.
2015. febr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel kicsit el lennénk késve, de csak negyed évszázaddal, ne aggódjatok.
2015. febr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!