Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha lenne egy hiteles, életképe...

Ha lenne egy hiteles, életképes párt, akkor a Fidesz menne a kukába?

Figyelt kérdés
2015. febr. 27. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
CSak ilyen sose lesz, senki sem tökéletes, kompromisszumokat meg senki nem hajlandó kötni.
2015. febr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha lenne egy hiteles, életképes, értelmes célokat kitűző és megvalósítani akaró párt ami az ország felemelkedését szeretné


!ÉS!


lenne egy értelmes széles szavazóréteg, aki a párt programját megértené támogatná abban, akkor nem csak a Fidesz, hanem a többiek is mennének a kukába. Viszont ameddig ez utóbbi nem alakul ki, addig az előbbire sem lesz igény...

2015. febr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 MolotovPunk ***** válasza:
Nagyjából igen.De ettől függetlenül előbb utóbb a fityesz is menni fog a kukába.
2015. febr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ja, hogyha lenne értelmes alternatíva akkor győzhetnének simán. Viszont a fidesznek mindig is lesz kb 1 milliós szavazó tábora amíg a király le nem mond.

[link]

2015. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ebben az országban senkit sem érdekel a program, meg általában az sem, hogy tulajdonképpen mit is csinálnak az önkormányzatoknál meg a parlamentben

az utóbbi időben az a legnagyobb divat, hogy független értelmiséginek (és ellenzékinek természetesen) valljuk magunkat s dobáljuk a demagóg baromságokat, mert mi aztat tudjuk


Jobbikék kit érdekeltek 2006ban? be se jutottak a miéppel, aztán jött a nagymagyarkodós divathullám kárpátia trianon, és boldog boldogtalan jobbikos tisztán látó lett aki kapható volt a cigányozásra meg a zsidózásra


az elmúlt évek azon mentek, hogy lehet-e demokráciával sajtószabadsággal dobálózva orbán gyűlöletre alapozva hírnevet szerezni

nem lehet...


találjatok ki valamit ha le akarjátok váltani a fideszt

2015. febr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bár 0%-ra pontozták az elettem szólót, de nem mondott ökörséget.

Tényleg nem érdekel senkit a pártok a programja, legalábbis én nem ismerek olyan átlag földi halandót, aki választások előtt értelmesen meg tudná indokolni, hogy miért az adott pártra szavaz, mi kedvező számára a programjában és mivel nem szimpatizál a többi párt programjából.


Ha találomra megkérdeznénk a Blahán 1000 embert, szerintem 995 nem tudna a kérdésre válaszolni. Ugyanerre utaltam én is korábban.

2015. febr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Dr Horkovics János pártja ilyen,mégsem jut előre,mert nincs elegendő szavazója.
2015. márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
cáfolat persze nem érkezett rá... sok jobbikos meg szoci fanboy
2015. márc. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hadd kérdezzem meg a kérdezőt: milyen szempontból érdekes, hogy a fidesz megy-e a kukába? Az előző válaszokból is kiderül nagyjából, itt senkit nem az emberek jövője érdekel, maximum a makrogazdasági mutatók alakulása, mert ez biztosítja a giga lenyúlás és az udvartartás meghízlalásának lehetőségét. Programtól függetlenül mind emberek vagyunk, melyik jövendő hiteles párt képviselői csapnak rá saját kezükre a húsos fazék szélén?
2015. márc. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha lenne egy hiteles párt, akkor legyőzhetné a Fideszt, és lenne normális versengés. Ez lenne a kívánatos! Hogy a Fidesz nagyra nőtt, az az ellenfél felelőssége, mert képtelen volt jelentős tömeget a maga oldalára állítani. A Fidesz ne a kukába menjen, csak legyen kihívója, menjen ellenzékbe, ha a választók úgy akarják.
2015. márc. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!