Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz kormány legjobb tettei?...

Fidesz kormány legjobb tettei? Ti mit tudnátok felsorolni?

Figyelt kérdés

A csődközelből húzták vissza az országot. IMF hitelt visszafizették és nem vettek újabbat fel mint a Gyurcsány - Bajnai. Rezsicsökkentés volt és még lesz is. Nyugdíjemelés. stb. jó tett amit értünk tett ez a Nemzeti Kormány!

Számotokra mik azok amik jobbá tették az életeteket ebben az országban?:)



2015. márc. 3. 23:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
81%
Az Orbán kormány első évében felültem a repülőre és külföldre mentem. Haza nem tértem, mert nem látom értelmét. Viszont olyan szinten szétloptak mindent, hogy a forint árfolyam az eget verte, emiatt kiskirályként éltem arra a 2 hétre, míg hazamentem nyaralni. Igaz, közben azt hallgattam, mindenki másnak milyen szar az élete, a barátaim 80%-a megkérdezte, szerintem ők milyen eséllyel jöhetnének ki és boldogulnának abban az országba ahol én élek most.
2015. márc. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%

"IMF hitelt visszafizették és nem vettek újabbat fel mint a Gyurcsány - Bajnai"


.................................


szerintem nem kell tovább olvasni, hogy rájöjjünk milyen agyi szinttel rendelkezik a kérdező.

2015. márc. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
84%

1 jó dolgot csináltak,az az édesviz-készlet védelme.

A baloldal még annak is eladta egy részét...

A többi intézkedésük katasztrófa!

Ez az állapot csak egy helyben toporgáshoz lesz elég,amit csinálnak.

Munkahely se sok jött létre,a közmunkával jól meg van kozmetikázva a dolog. A város,ahol élek,már szinte nincs is élet,mert az összes fiatalabb megy el,az idősek maradnak.

És énis húzom el a csíkot nemsokáram,mert munka az nincs. Vagy ha van,azt megkapják a sógor-komáék..

2015. márc. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
88%

Nem volt csődközelben az ország, mert Bajnai visszahozta. Most van csődközelben.

Nem vettek fel IMF hitelt, mert akkor nem építhettek volna stadionokat. Helyette a sokkal drágább Államkötvényekből, Kincstárjegyek eladásából finanszírozzák a kiadásaikat. Ez is HITEL, csak erről a Fidesz nem beszél.

A rezsicsökkentés csak smafu, és csak azoknak jelent valamit, akiknek villája van. A nyugdíjemelés még annyi sem. Évi 2-3.000.- Ft emelés nem ellensúlyozza az áremeléseket.

A rendszerváltás óta ez a kormány a legrosszabb, a legkorruptabb. Nem is titkolják a korruciójukat.

2015. márc. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Koplárovics Béci ***** válasza:
92%

"A csődközelből húzták vissza az országot."


Azt igazából csak ők hangoztatták, hogy csődközelben van az ország. Még a minősítők sem beszéltek ilyenről.


"IMF hitelt visszafizették és nem vettek újabbat fel "


Az állampapír szerinted mi, ha nem egyfajta hitel? Az államadósság miért emelkedett, ha nem vettek fel hitelt?


"Rezsicsökkentés volt és még lesz is."


...amit a másik kézzel el is vettek mindenféle apró adó formájában, amit felsorolni sem lehet, de az összege (lényegesen) több, mint az ún. rezsicsökkentés.


"Számotokra mik azok amik jobbá tették az életeteket ebben az országban?"


Mostmár biztos vagyok abban, hogy okosabb vagyok, mint egy fidesz-szavazó!

2015. márc. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
89%

"Rezsicsökkentés volt és még lesz is."

Ja, majd a választások előtt, hátha a hozzád hasonló idiótákból még kipréselnek pár szavazatot.

2015. márc. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Szomorúan látom nem látjátok mit tesz nap mint nap értünk a kormányunk! Csak panaszkodni tudtok és kiforgatni a jó tettetek! De ha nem tetszik el kell menni!

Az ország többsége ránk szavazott és a Fidesz-KDNP kormány sokáig lesz még! Isten is velünk! Ti meg liberális kommentelők inkább tegyetek az országért valamit mint Orbán Viktor Miniszterelnök Úr aki egy államférfi és példakép minden józan ember számára!

2015. márc. 4. 09:41
 8/33 anonim válasza:
88%

Jobbá nem, csak rosszabbá tették az életem!

2 testvérem külföldön, 3. testvérem is lassan, MALÉV csőd kapcsán szüleim is. Remek kilátások!

2015. márc. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
92%
Nyilvánvaló troll a kérdező.
2015. márc. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
2%
Bezárja/kiűzi a multikat, nem nyalja az unió seggét, közmunkát ad mindenkinek.
2015. márc. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!