Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, nyilvánosságra...

Fideszesek, nyilvánosságra kerültek Rogán Antal ingatlan-panama mutyijai, miért nincs még börtönben?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 13:27
 1/7 Shai-Hulud ***** válasza:
Miért lenne börtönben? A Fidesz van kormányon, nem?
2015. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hol kerültek nyilvánosságra? Már tegnap is kerestem, amikor megkérdezted.
2015. márc. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2.


Én most kérdezek ilyet először, másrészt megtudod keresni az V. kerületi önkormányzat összes közbeszerzését (nyilvánosak) és meg tudod nézni hogy harmad áron adtak el ingatlanokat. De védjed csak a bűnözőket...

2015. márc. 4. 15:48
 4/7 anonim ***** válasza:

3: Te mentálisan hátrányos helyzetű vagy? Nem védtem, csak kérdeztem, hogy hol láttad ezt... Isteneeem...


Egyébként tegnap volt egy ehhez nagyon hasonló kérdés, azért mondtam.

2015. márc. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem csak róla derülnek ki dolgok! De ez egyébként felháborító,hogy bizonyitékok vannak és egyszerűen ők nem kapnak semmi büntetést...
2015. márc. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mongoloid ***** válasza:
mert sintér-pintér velük van!
2015. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Koplárovics Béci ***** válasza:

"harmad áron adtak el ingatlanokat. "


Az, hogy valami mennyit ér, nem ugyanaz, hogy mennyit adnak érte. Ha valaki szerint félárért is megérte volna, akkor miért nem adott érte annyit? Hiszen bomba üzlet még úgy is, nem? Mint írod: közbeszerzés. Tehát nyilvános eljárás.

2015. márc. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!