Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez komoly? Vona Gábor tényleg...

Ez komoly? Vona Gábor tényleg ki akarja léptetni Magyarországot a NATO-ból? Vagy ez csak kacsa?

Figyelt kérdés

2015. márc. 4. 18:20
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
12%

T. kérdező, amikor már nincs érved akkor a helyesírásra hivatkozol, én eddig nem figyeltem, hogy ki milyen helyesen ír, az írott szövegre koncentráltam (gondolom 5-ös voltál nyelvtanból)5-ös alá van húzva , biztos nem helyesen írtam le. Gondolod, hogy esetleg aki az Attilát Atillának írja, az hülye?(te hogy ejted ki?) Ne aggódj fogok találni a te írásaidban is hibát, és te is visszasüllyedsz közénk, helyes

írni nem tudók közé!

2015. márc. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
0%
Például a mondatokat nagybetűvel kezdjük.
2015. márc. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim válasza:
0%
Az Európai unió egyrészről jó dolog, másrészről nem olyan jó! Minden egyes tagállamnak a GDP 1% ár kell befizetnie, bizonyos időközönként! Nálunk a GDP mint tudjuk nem túl magas,így az nem
2015. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!