Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban mindenki annyit ér,...

Valóban mindenki annyit ér, amennyije van?

Figyelt kérdés

És akkor mi lesz az emberséggel és az empátiával?

Vagy Magyarországon az ilyesmi smafu?


2015. márc. 7. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Az ember alapjába véve tojik rá mi van a másikkal. Én is mert a legtöbb ember csak ki használna engem is ha hagynám.
2015. márc. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Az sem mindegy ki mondta...
2015. márc. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Igen.
2015. márc. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Az ember értéke mindenkor fordított arányban áll vagyonának mértékével.
2015. márc. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ez is jó nagy baromság, ám!
2015. márc. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
a magyar politikusoknál igaz amit mondtál, ott ha nincs 706nm-es medencés lakásod, akkor egy senki vagy, meg ha nem voltál focista akkor is
2015. márc. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megmondta a lázárjani! Nem? Akkor meg ugy van hiszen OV föbizalmasa. Csak-csak tudja?
2015. márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez tőle hangzott el de egészen más szöveg környezetben. Éppen arról beszéltek politikusok, hogy sajnos mindenkit annak alapján ítélnek meg emberként, amennyije van és ezen kellene változtatni. Ebből csak az elhíresült mondatot emelte ki az ellenzék és azóta így ismeri mindenki, sőt először én is elhittem és csodálkoztam is rajta, de kiderült az igazság.


Közben az ügy is bíróság elé került és kiderült, hogy megvágták a hang környezetet, azért maradt meg a félremagyarázható mondat, ami önmagában épp az ellentétét jelenti annak, ami okán elhangzott. Abban az aktuális beszédben éppen az emberi értékeket, a tudást a képességeket próbálták felszínre hozni. közben valóban elhangzott, hogy most az ember annyit ér amije van, de ezen kell változtatni és a képességei alapján kell megítélni.


Itt a lényeg a linkben!

[link]


A baloldal viszont mint mindent amit lehet, ellenkezőjére forgatta a dolgot és megpróbálta lejáratásra felhasználni elég nagy sikerrel, mert még én is megbotránkoztam, hogy "na de tényleg, ilyent mondani..". Közben erről csak mint általános gyakorlatban, a valóságban mindenhol érvényesülő értékrendről beszélt, amit meg kellene változtatni, hogy az ember valódi értéke kerüljön előtérbe.


Na ennyit a baloldal sajtójáról.


Ez olyan, mint a Moszkvában Volvót osztogatnak.

Aztán jött a helyesbítés..


A hír igaz, de nem Moszkvában, hanem Leningrádban.

Nem Volvót, hanem Volgát,

és nem osztogatnak, hanem fosztogatnak.

..a hír amúgy rendben van..


Ez a baloldal politikája, csak hazudni, hazudni és hazudni.

Erre tanította őket nagyon sok pénzért Ron Werber baloldali hazugság tanácsadó!

2015. júl. 15. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!