Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért rossz kedvű és acsarkodó...

Miért rossz kedvű és acsarkodó a legtöbb magyar?

Figyelt kérdés
Nem sokkal jobb lenne jól érezni magunkat és kedvesnek lenni a másikkal, hogy jó legyen itt élni?
2015. márc. 8. 09:56
 1/10 anonim válasza:
65%
Rengeteget kell dolgozni, kevés pénzért. Állandó stressz a megélhetés miatt, valahol érthető, hogy nem tudnak az emberek vidámak lenni.
2015. márc. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én is rengeteget dolgozok kevés pénzért, de nem bántok másokat, míg sok munkatársam egyenesen keresi az alkalmat, hogy zaklathasson más embereket.

Nem szeretem a veszekedéseket és azt, amikor egy ember ellenséges a másikkal. Én a jó kedélyű beszélgetések híve vagyok. :)

2015. márc. 8. 10:10
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
A villamos alatt fekvő ember mosolya se mindig őszinte...
2015. márc. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Mert magyarnak lenni szar.

Nem számít a teljesítmény, hanem az, hogy milyen mélyen tudod bedugni a nyelved a szamárlétrán feletted álló seggébe annak reményében, hogy te is feljebb juthass. Beletörődünk mindenbe, ha holnaptól bevezetnék a szarás adót, abból is max. annyi lenne, hogy páran kivonulnak az utcára, eljátsszák a nemzeti érzelműt, de rá két hétre már ők is fizetnék a forintokat a kábelfektetés után. Nem bízunk senkiben, mindenkiben az ellenséget látjuk és az első adandó alkalommal alá vágunk mindenkinek, akiben egy szemernyi ellenszenvet is látunk, nehogy ő tegye meg velünk először. Képtelenek vagyunk fejlődni, több millióan szellemileg még mindig a Kádár korszakban vannak, az ő szavazatukat egy 10.000 forintos reálbéremeléssel meg plusz 1 nap fizetett szabadsággal meg lehet venni. Nincs jövőnk, ugyan az a kör ismétlődik, kutya váltja az ebet, mindegyik kihúz annyi pénzt belőlünk, amennyit csak tud, a rákövetkező meg őket szidva tesz szert népszerűségre, de miután megválasztják ugyan azt teszi, legyen jobb, bal, vagy sötét oldali.


És mi ebben a legeslegrosszabb?


Hogy még mindig itt vagyok, ahelyett, hogy a Sziklás hegység lábánál éldegélnék a félvér indián feleségemmel.

2015. márc. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

A magyarok szeretnek beletörődni a sorsukba, mert félnek attól hogy mi lesz, ha azt a kicsit is elveszítik amijük van. Előre eldöntik hogy kizárólag a kiváltságosok juthatnak előre és az önképzés felesleges időpazarlás, ezért nem is képzik magukat. Leragadnak olyan szakmáknál ahol már 10 éve is többszörös túljelentkezés volt, emiatt az önbizalmuk megtörik, és nem hajlandóak több lábon állni. Keresik a többi szerencsétlen sorsú magyar társaságát és egyetértését, mert a nyomorban jó a társ. Azt már nem veszik észre hogy ezzel a mentalitással csak egymást húzzák le, így eszébe sem jut egyiknek sem változtatni vagy fejlődni, önvizsgálatot tartani és továbblépni. Könnyebb azt mondani, hogy mindig más miatt történtek a rossz dolgok, mert így senki sem figyel arra hogy mi az egyén saját hibája.

Nem veszik észre hogy azért még így is van villany, vezetékes víz, fűtés és lakhatás, a boltban széles körű a kínálat és nem robbantanak a buszon minden héten. Lehetne sokkal rosszabb is. Vonatkozik mindez akire vonatkozik.

2015. márc. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Nem akarom fikázni a saját népemet, de szerintem ez egy olyan sajátosság ami jellemző ránk. Dolgoztam már pár munkahelyen, és ott is mentek a fúrások jobbra-balra, még akkor is ha ebből senkinek nem származott előnye. Ugyan így voltak körbeszidások is. A rosszkedv általában az anyagiakban mutatkozik meg, mert rengeteget kell dolgozni, a fizetésedből pedig nem tudsz előrehaladni.
2015. márc. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Egyetlen magyar sem rossz kedvű és acsarkodó.
2015. márc. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Csak azok, akiknek nincs más sikerélményük, sőt, az acsarkodás sem hoz sikert. Ettől piszokul rosszkedvűnek lehet ám lenni.
2015. márc. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És vannak néhányan, akik nem acsarkodnak, de rosszkedvűek, ha azt látják, mennyi honfitársuk dől be bármely ócska maszlagnak. Mert tudod, az ostobaság egy bizonyos mennyiség után közszemlélet tud lenni, és akkor az lóg ki a sorból, aki gondolkodik. Ami pedig rossz - elsősorban a többinek, másodsorban mindenkinek.
2015. márc. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tessék jönni nyugatra... teljesen mások az emberek, aztán az emberre hamar átragad ez az általános jókedv, főleg hogy nem azon kell stresszelni, hogy marad-e pénz a hónap végére és munka mellett még lehet pihenni is. Ilyen egyszerű a dolog nyitja.

Bárki belevághat, mindenkinek adott a lehetőség csak élni kell vele.

2015. márc. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!