Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kálmán Olga szélsőliberális...

Kálmán Olga szélsőliberális nézeteket vall?

Figyelt kérdés
atv, kálmán olga

2015. márc. 12. 18:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%

az egy prozelita, mint ott mindenki


állítólag Kohn Olga volt eredetileg

2015. márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
én meg azt hallottam, hogy Krauszman Olgának hívták
2015. márc. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

Lehet.

Én nem szoktam nézni, hogy őszinte legyek. :)

2015. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnt. Mondjuk egyszer kissé antiszemitán beszélt Schifferrel. https://www.youtube.com/watch?v=AhCox6hmak4

Szerintem az egyetlen jó beszéd Mogáccsal volt:

https://www.youtube.com/watch?v=WBva2g3evGk

2015. márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem bőven szoci, és egyáltalán sem liberális.Ez a "szélsőliberális" jelző egy jobbos szitokszó, de igazából nincs értelme.
2015. márc. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 tetro ***** válasza:
54%
Kérdező, légyszi írd már le, hogyan lehet valaki szélsőliberális. Mit jelent ez? Valaki középen van a paletta legszélén?
2015. márc. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem inkább MSZP szimpatizáns.
2015. márc. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
tetro! Kétlem, hogy Kálmán Olga középen lenne, ugye ezt még te sem gondolod komolyan. A szélsőliberális a kezdeti liberalizmusnak az elkorcsosult változata (nem mintha a sima liberális nem lenne elég korcs). Ide sorolható a melegfelvonulás és egyéb másfajta devianciák, kártékony elemek támogatása helyett az ELŐNYBEN RÉSZESÍTÉSE.
2015. márc. 12. 23:02
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

Kálmán Olga jelenleg ellenzéki műsorvezetőnek tekinthető, szerintem az összes politikai műsorvezető közül most ő a legtehetségesebb.

Igazából mindenkivel kellemesen elbeszélget, aki Fidesz és Jobbikellenes, de szerintem inkább Gyurcsány, esetleg az MSZP felé húz egy kicsit. 2010 előtt határozottan kormánypárti volt.

Igaz, volt egyszer egy "balul" sikerült szóváltása Schifferrel, de én LMP szimpatizánsként is szeretem nézni a műsorát.

2015. márc. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 tetro ***** válasza:

23.02

persze, nem gondolom, hogy Kálmán Olga középen lenne. Ezért nem is értem, hogy mitől liberális szerinted. Mert a liberális az a közép, éppen ez a lényege. Habár szélsőségesnek se tudom mi alapján nevezed. Mitől lesz valaki politikailag szélsőséges? Nem hiszem hogy Kálmán Olgától valaha hallottam volna bármilyen szélsőséges baloldali szöveget. Te igen?

Az hogy mi elkorcsosult azt te magad állapítod meg? Mégis mennyire objektív az, aki az elkorcsosult kifejezést használja? Amikor amúgy a liberalizmust korcsnak nevezed, akkor közben ugye az azért meg van neked is, hogy azok a társadalmi elvek amelyek szerint élsz, azok nagyjából mind a liberalizmus vívmányai?



"Ide sorolható a melegfelvonulás és egyéb másfajta devianciák, kártékony elemek támogatása helyett az ELŐNYBEN RÉSZESÍTÉSE"

Ennek a mondatnak semmi értelme. Szerinted az a szélsőségesen liberális aki a helyett hogy támogatná a devianciákat inkább előnyben részesíti azokat? Mi a különbség a két kifejezés között?

2015. márc. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!