Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kopogtató cédula gyűjtés....

Kopogtató cédula gyűjtés. Hozzánk még senki se kopogtatott be, pedig megyeszékhelyen élek. Érdekes, nem? Ennyire nem kell senkinek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Hozzánk csak egy Fidesz-es ismerős jött, aki szintén gyűjti a cédulákat. Én mondtam, hogy még gondolkodom, de amint elhatároztam magam, odaviszem én magam. De se MSZP-s, se Jobbik-os, se senki más nem járt felénk, csak egyetlen egy Fidesz-es.
2010. febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fővárosban lakunk nálunk már járt a Fidesz és a Jobbik. Én se adtam le, mert nem tudom, hogy a sok rossz közül melyiket válasszam.
2010. febr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én budapesti vagyok, de hozzánk is csak egyetlenegyszer jöttek eddig (Jobbik :).
2010. febr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én nyíregyházi vagyok a jobbiknak szeretném oda adni,de még csak Fideszesek jártak.
2010. febr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megyeszékhelyen lakok, panel lakótelepen. Szóval nem egy olyan környék, ahol ne lenne érdemes gyűjteni, de eddig egyik párt aktivistái/bérencei/pribékjei se jártak nálam, pedig délutánonként otthon vagyunk.
2010. febr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki nagyon leakarja adni, az a preferált pártja szórólapján megtalálja hogy hol lehet.


Amelyik párt szórólapot sem dobott be, arra meg nem érdemes!

2010. febr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!