Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon a Jobbik tényleg ilyen...

Vajon a Jobbik tényleg ilyen erős párt lesz a jövőben?

Figyelt kérdés

[link]


Az egyik volt osztálytársam a Jobbikot támogatja és ráfog szavazni, igaz én nem vagyok Jobbikos, de a Fidesz kezd gyengülni a jövőben.



2015. márc. 18. 07:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Az egyik volt de szar minden, a másik volt de szar minden, jöjjön valami más, aztán ha az se lesz jó mindenki vágja át a saját torkát.
2015. márc. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Csak akkor, ha sokan bedőlnek a propagandájuknak, minden gazdasági hozzáértés nélkül.
2015. márc. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Ez lényegében a Fidesz hibája. Az utóbbi időben legalább 15%-ot veszített a népszerűségéből, ezek javarészt vidékiek és a közszférában dolgozók. Akik elpártoltak tőlük, azok leginkább a Jobbiknál kötöttek ki, ugyanis ők már egyszer csalódtam az MSZP-ben, eleve amiatt mentek a Fideszhez, most meg a Fideszben csalódtak, szóval a nagy pártok közül csak a Jobbikhoz tudtak menni, esetleg még az LMP-hez, a többi meg szerintem egy életre elidegenedett a politikától, ez utóbbi a legrosszabb, mert így rengeteg szavazatot húznak le a vécén.
2015. márc. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak 40 és az ingyenes internet programjukkal sokan egyetértenek,ezért és nőtt a támogatottságuk ,na és persze a Fidesz is sokat bénázik és egyre szegényebbek az emberek .
2015. márc. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Minden jelenlegi politikus hazudik! Pénz- és hataloméhesek!!

Új alkotmány szükséges egy emberibb társadalom építéséhez, fenntartásához!!!

A Jobbik se jobb...

2015. márc. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

"Persze. Az egyik volt de szar minden, a másik volt de szar minden, jöjjön valami más, aztán ha az se lesz jó mindenki vágja át a saját torkát."


Így beszél egy igazi alattvaló. Tök mindegy, ki lesz a hatalmon, amíg Kádár-népe égi mannaként várja, hogy a politikusok megoldják az ő életét.


Az egyetlen fájdalmas, hosszú és áldozattal járó megoldás, ha a nemzet a saját lábára áll.

2015. márc. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

A bal oldal romokban, egy épkézláb embert nem képesek kiállítani a nyilvánosság elé. Már a választásokat követő éjszakán egymás torkának ugrottak.


A Fidesz minden héten valami hülyeséggel saját magát döfi tökön.


A többi kis 5% körüli, vagy az alatti párt pedig nem sok vizet zavar.


Plusz ráadás, hogy a Jobbik az utóbbi időben fokozatosan alábbhagyott a szélsőséges megnyilvánulásaival.



Még mielőtt menni fog a hiszti hogy a Jobbikot támogatom, most szólok hogy nem. Amíg az a parlamentnek csúfolt diliház tele van keményvonalas exkommunistákkal, III/III-sokkal, KGBélákkal, *urvaországozókkal, addig én a kisujjamat sem vagyok hajlandó mozdítani értük. Nem hogy 4 évente elmenjek akár csak egy X-et behúzni valakire, mint egy jóllakott szavazógép.

2015. márc. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

szerintem egy hatalmas szakadék van még a fidesz és a jobbik között...ennek csak a baloldal a hibása, mivel kicsit kibuktak a második helyről, de az nem jelenti azt, hogy az exbaloldaliak mindenképp a jobbikra szavaznának, tehát az erőviszonyok nem lettek átcsoportosodva a jobbik oldalára, csak a baloldal alulmúlta őket.


ehhez még az tartozik hozzá, hogy rengeteg az olyan ember, aki konzervatívan csak mérlegel. ennél ez jobb volt, annál meg az rosszabb...régen lehet, hogy hithű mszp-s volt, de 5 éve azt mondta, hogy a nagybüdöslóf_szt, inkább szavaz a fideszre. most meg lehet azon kattog, hogy ez az orbán és bandája milyen egy szemétláda, 18-ban azért is inkább szavaz a baloldalra, mert hát ha jobban belegondol, azok jobbak voltak, mint most...az ilyenek miatt én nagyon is valószínűnek tartom, hogy 18-ban, ha szorosan is, de a baloldal kerülhet kormányra...és számításba sem veszik a jobbikot...

2015. márc. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Ennél csak erősebb lesz, ugyanis a Fidesz tábora öreg, a Jobbiké viszont fiatal.
2015. márc. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még hátravan egy rezsicsökkentés, a választásokon csinálnak a fideszesek egy botrányt, és a jobbik kevesebben szavaznak a jobbikra. (sajnos, Isten adja, hogy nincs igazam.)
2015. márc. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!