Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lett a nagy nemzeti üdítőit...

Mi lett a nagy nemzeti üdítőitallal, az Elixissel? Kormánytagok, az egész média ott volt a bemutatóján, kezdetben sok boltban lehetett kapni, de mára már szint sehol se kapni. Múltkor direkt kerestem a boltokban de semmi.

Figyelt kérdés
[link]
2015. márc. 20. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Biztos, rossz ízű volt.

Mindenféle gyógynövény volt benne, biztos, hogy nem adtak neki jó ízt.

2015. márc. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a kóla finomabb volt (pedig a magyar kólának szánták), de annyira nem is volt rossz.Persze nem lett a kedvencem, kb 1-2x vettem összesen, de legalább "egészséges". Mondjuk nem is nagyon fogyott, csak az elején, de az mert annyira be volt reklámozva.
2015. márc. 20. 21:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Intersparban szoktam látni. Amúgy szerintem sem finom, gyenge Dr Pepper utánzat.
2015. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A dr Peppertől messze van.


HA nem édesítőszerrel csinálták volna lehet hogybefut

2015. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Különleges íze volt, nekem bejött.Én a reálban még láttam nemrég.Nem biztos, hogy csak az a jó, ami megszokott.
2015. márc. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jó íze volt, de valóban. Az édesítőszer nem volt jó ötlet. Ugyanakkor manapság a kólán kívül minden üdítő azzal készül, szóval nem oszt, nem szoroz.


Viszont nem hinném, hogy eltűnt volna, mindig szoktam látni itt-ott.

2015. márc. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a marketingje nem volt jó, mert én még csak nem is hallottam róla eddig.
2015. márc. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ma 08:01


Hát mondjuk a márketing kimerült abban mikor megjelent. Akkor nagy felhajtás volt, a kormány is agyon dicsérte, hogy igen ez lesz az ország itala, stb...Talán akkor még 1-2 reklám is volt, de kb ennyibe ki is merült.

2015. márc. 21. 09:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem egy alkoholmentes Jagermaister-re emlékeztet. Amúgy ízlik. Pont ma akartam venni, de elfelejtettem. Lehet, hogy azért,mert nem is láttam a boltban? Kár lenne, ha eltűnne.
2015. márc. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!